Wyszukiwałeś:

354

. Znaleziono 22 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 354

Spróbuj też wyszukać: wqałbrzych kamienna-góra dw354 352

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 22 wszystkich):

Mercedes klasa E ad 2009!

W połowie przyszłego roku Mercedes przedstawi klasę E po liftingu. Jednakprawdziwa rewolucja szykuje się w 2009 roku. Wtedy pojawi się zupełnie nowaklasa E. Mojeauto.pl pierwsze w Polsce prezentuje wizję nowego modelu.

 

9. rok rekordów

Rok po roku, przez kolejnych dziewięć lat Toyota zwiększała swoją sprzedażna europejskim rynku. W ubiegłym roku sprzedaż na Starym Kontynencie wyniosła964.208 nowych aut.

 

VW na czele, Polska wciąż słabo

Volkswagen wciąż jest zdecydowanie najbardziej popularną marką samochodowąw Europie. Spośród marek, których sprzedaż w marcu przekroczyła 100 tys.sztuk, VW zwiększył też najbardziej wolumen sprzedaż.

 

"Prowadzący - niepijący"

Pod hasłem 'Piłeś - pohamuj się - nie jedź!' 15 marca br. rozpocznie siękampania edukacyjna Związku Pracodawców Przemysłu Piwowarskiego -Browary Polskie. Celem akcji jest uświadamianie młodym kierowcom bawiącymsię w lokalach, że nie powinni prowadzić pojazdu po wypiciu alkoholu. Wprogramie pilotażowym wzięło udział 12 500 osób, a 1 354 z nichzostało DRIverami - wyznaczonymi kierowcami.

 

Nowa generacja Klasy E?

Po tym jak w zeszłym roku na rynku pojawiła się odświeżona wersja MercedesaKlasy E, niemiecki producent nie spoczął na laurach i nowa generacja tegomodelu może pojawić się już w przeciągu dwóch następnych lat.

 

Łańcuszek po pieniądze na budowę dróg

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) poinformowała obraku środków na uregulowanie zobowiązań wobec wykonawcówrealizowanych inwestycji drogowych. Zgodnie z procedurą MinisterstwoTransportu wysłało wnioski o fundusze do Ministerstwa Rozwoju Regionalnego,które po rozpatrzeniu skieruje je do Ministerstwa Finansów, a to zkolei zajmie się wypłatą funduszy dla sektora transportu. W dalszejkolejności sektor transportu przekaże środki GDDKiA, która uregulujezobowiązania.

 

Nowy Mercedes SL w przyszłym roku

Wiadomo już coraz więcej temat planowanego odświeżenia modelu MercedesaKlasy SL, który na rynku jest już praktycznie od sześciu lat. Wprawdziepółtora roku temu dotknął go delikatny face-lifting, ale i taksamochód przez ten czas zdążył się już zestarzeć.

 

Audi A5/S5 - najpiękniejsze coupe?

Aż 11 lat wielbiciele marki Audi musieli czekać na ponowne pojawienie się wgamie luksusowego modelu typu coupe. Ich cierpliwość została wystawiona nadużą próbę, ale oczekiwanie z całą pewnością opłaciło się. ModelemAudi A5 producent z Ingolstadt powrócił do aut Gran Turismo, czyli typowych,dwudrzwiowych coupe, o mocno sportowej sylwetce i nieprzeciętnych parametrach.

 

Samochody napędzane wodorem

Wodór będzie napędzał następną generację pojazdów; to faktakceptowany przez całą branżę motoryzacyjną. Ponieważ jest tonajczęściej występujący pierwiastek na świecie, jego zapasy nie stanowią wtym przypadku problemu.

 

354 km/h - wyjątkowy Aston Martin

Inżynierowie Astona Martina pracują nad samochodem, który jeszcze przedswoją premierą wzbudził dużo emocji. Jest nie tylko najdroższym, ale teżnajszybszym modelem brytyjskiej marki.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017