Wyszukiwałeś:

357

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 357

Spróbuj też wyszukać: 357615609

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Polskie Autobusy - oby tak dalej!

W 2005 roku Autosan i Jelcz sprzedały łącznie 391 autobusów. Polscy kliencikupili 225 autobusów marki Autosan i 132 pojazdy Jelcz, 34 autobusy trafiły doklientów zagranicznych. Dobrze dla spółki rozpoczął się 2006r. W dwóchpierwszych miesiącach sprzedano o 100% więcej autobusów niż w analogicznymokresie roku ubiegłego (wzrost z 32 do 69 sztuk).

 

Szansa dla małopolskich obwodnic

Samorząd woj. małopolskiego zatwierdził listę projektów proponowanychdo realizacji w ramach Programu Operacyjnego „Infrastruktura iŚrodowisko”. Małopolskie przedsięwzięcia będą konkurować złódzkimi, wielkopolskimi i śląskimi w staraniach o pieniądze zdodatkowej puli 600 mln euro.

 

Małopolska bogatsza w obwodnice

Siedem małopolskich obwodnic doczeka się realizacji w ramach programu"Infrastruktura i Środowisko" dzięki dodatkowym funduszom z UE.

 

SSC szykuje rekordowe auto

Firma SSC, producent szybkich, a zarazem luksusowych samochodów, ogłosiłaniedawno, że swym nowym modelem zamierza pobić dotychczasowy rekordprędkości należący do seryjnie produkowanego Bugatti Veyron.

 

Powrócą kratki?

Pamiętamy je zapewne wszyscy. Kratka za tylną kanapą. Ich posiadanie byłojednym z podstawowych warunków, które dawało uprawnienia doodliczania podatku VAT zawartego w cenie kupowanego paliwa. I choć od ponadtrzech lat nie zapewniają już takiej możliwości, to jednak być możepowrócą.

 

Koreańskie Coupe z tylnym napędem nadchodzi

Hyundai Genesis Coupe to nowy koreański wzorzec w klasie 300-konnych sportowychcoupe dostępnych za akceptowalną cenę. Najmocniejsza wersja tego modeludysponuje mocą 306 KM.

 

Milionowa Skoda z fabryki w Vrchlabi

Skoda Auto wyprodukowała w fabryce w Vrchlabí milionowy samochód- licząc od roku 1991, gdy ten największy czeski producent samochodówstał się częścią Grupy Volkswagen.

 

MF: Wyrok ETS nie będzie aż tak kosztowny

W związku z wyrokiem Trybunału Sprawiedliwości Wspólnot Europejskich zdnia 22 grudnia 2008 r. Ministerstwo Finansów wydało oświadczenie, wktórego wynika, że koszty decyzji ETS nie będą znaczące.

 

Mały objazd, wielki problem

Choć wszyscy narzekamy na stan naszych dróg, a właściwie to na ichbrak, to jednak nie da się ukryć, że sporo dzieje się w naszym kraju w tejmaterii. Jednak roboty drogowe wiążą się zawsze z pewnymi niedogodnościamidla kierowców - korkami czy też objazdami, które nie zawsze sązaplanowane "z głową"... o czym informuje internauta w serwisiekorespondentdrogowy.pl

 

Prawo jazdy to nie licencja na zabijanie

Codziennie młodzi kierowcy zabijają na drogach 3 osoby. Choć brzmi to możebrutalnie, to jednak statystyki są jednoznaczne. Dlatego II etap kampanii"Użyj wyobraźni" skierowany jest do niedoświadczonychkierowców między 18 a 24 rokiem życia.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017