Wyszukiwałeś:

36

. Znaleziono 719 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 36

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 719 wszystkich):

Miliardowe plany w mazowieckim

Warszawski oddział GDDKiA w 2006 roku na budowę, rozbudowę oraz utrzymanieinfrastruktury drogowej zamierza wydać łącznie ponad 1.718 mln zł. Dlaporównania w 2005 roku inwestycje zamknęły się kwotą 654,2 mln zł.

 

Audi A8 z awarią poduszek

Audi zmuszone jest wezwać do autoryzowanych serwisów 36 000 egzemplarzy modeluA8 w których stwierdzona została wada poduszki powietrznej kierowcy. Wuszkodzonych autach w przypadku kolizji może dojść do niepoprawnego ichotwierania się.

 

Nowa Corsa od 36 900 zł

Polski oddział marki Opel opublikował oficjalny cennik dla nowej generacjimodelu Corsa, która w sprzedaży pojawi się w październiku bieżącegoroku. Ceny za Corsę czwartego "pokolenia" rozpoczynają się od 36900 zł w wersji trzydrzwiowej i od 38 500 zł w przypadku nadwoziapięciodrzwiowego.

 

Legacy i Outback w nowej szacie

Paryski salon samochodowy będzie miejscem premiery zmodyfikowanych modeliSubaru Legacy oraz Subaru Outback. Na rynku pojawią się one już jesieniątego roku.

 

Wielka podróż Mercedesa zakończona

Jeden z najdłuższych, wysokoprężnych maratonów świata skończył się 17listopada w stolicy Chin, Pekinie. Wzięło w nim udział 36 egzemplarzyMercedesów Klasy E, które wystartowały niecały miesiąc wcześniej wParyżu. Najlepsza załoga osiągnęła dzienne spalanie na poziomie 5,5l/100km.

 

Opel Corsavan w Brukseli

Po prezentacji studium koncepcyjnego Corsavan w czasie paryskich targówmotoryzacyjnych, wersja produkcyjna kompaktowego miejskiego vana zadebiutujezaraz na początku przyszłego roku. Brukselskie targi motoryzacyjne będąnajlepszą ku temu okazją.

 

10 mln dla obwodnicy Ostrowa

Ostrów Wielkopolski otrzyma 10 mln zł z budżetu państwa na budowęobwodnicy. Za dofinansowaniem głosowali wszyscy parlamentarzyści z regionu.Dzięki inwestycji zmieni się przebieg dróg krajowych nr 11, 25 i 36,które obecnie biegną przez centrum miasta co powoduje mieszanie sięruchu lokalnego z ruchem tranzytowym.

 

Ciągnikiem po schodach

Policjanci z komendy w Tczewie zatrzymali 36-letniego kierowcę ciągnika zprzyczepą. Mężczyzna założył się, że zjedzie ciągnikiem ze stromychschodów. Przedmiotem zakładu był litr wódki. Zakład przegrał,ponieważ pojazd zaklinował się.

 

Ford Fiesta od 36 600 PLN

Polski oddział Forda wreszcie ujawnił cennik najnowszej generacji Fiesty. Cenyrozpoczynają się od 36 600 PLN.

 

Rozkopana krajowa „dziesiątka”

Rozpoczęły się intensywne prace na przebudowywanym odcinku drogi krajowej nr10 na trasie Wawrzonkowo - Blinno (powiat lipnowski). Kierowcy poruszający sięna trasie Bydgoszcz – Warszawa muszą liczyć się z dużymi utrudnieniamina ponad 36 km odcinku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017