Wyszukiwałeś:

360

. Znaleziono 120 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 360

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 120 wszystkich):

Dwa koncepty Nissana w Genewie

Nissan Europe przedstawi dwa nowe i innowacyjne pojazdy koncepcyjne podczaszbliżającej się wystawy samochodowej Genewa Motor Show 2006.

 

Azjatycki Mercedes SLK 55 AMG

Na specjalne zamówienie jednego z azjatyckich klientów Mercedeswybudował ekskluzywny egzemplarz modelu SLK 55 AMG. Sportowy i nietuzinkowy"Merc" weźmie udział w cyklu dziesięciu amatorskichwyścigów serii "Lifestyle" organizowanych w Azji.

 

Nowe, szybsze Evo

Brytyjski oddział Mitsubishi Motors zamierza pokazać światu nową,mocniejszą wersję modelu będącego od wielu lat sportową ikoną tej marki.Mitsubishi Lancer Evolution IX FQ-360 jest wersją rozwojową znanego jużmodelu FQ-340.

 

395-konny diament Mitsubishi

W ofercie firmy MMC Car Poland znalazły się nowe, dodatkowo wyposażone wersjeflagowego modelu spod znaku Trzech Diamentów - Mitsubishi Lancera Evolution IX.Dzięki modyfikacjom moc silnika zwiększono do 340, 360 a nawet 395 KM!

 

Nawet 1800 zł za brak OC

Zapomniałeś ubezpieczyć swoje auto, wykupiłeś ubezpieczenie, ale poterminie - Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny może Cię ścigać i nałożyćkarę nawet do 1.800 zł.

 

409km/h w oponach Continental

Firma 9ff zajmująca się tuningowaniem samochodów marki Porsche,rozpędziła swój model  GT9 do prędkości 409 km/h na torzePapenburg. Był on wyposażony w ogumienie marki Continental. Tym samym stałsię zdobywcą rekordu prędkości w jeździe pojazdem o mocy 987 KMdopuszczonym do poruszania się po drogach publicznych.

 

Celebryci w Rage-Race 2009

Podobnie jak w latach ubiegłych w Rage-Race 2009 – największej impreziemotoryzacyjno-lifestyle’owej wystartują zespoły gwiazd. Na tegorocznątrzydniową podróż z Rage-Race wybierają się m.in. Marek Kamiński,Jerzy Dziewulski oraz zespół Martini w wyjątkowym składzie.

 

360 koni w Focusie RS

Gdy zadebiutował Focus RS wielu fanów tego modelu miało wątpliwościczy 300 koni mechanicznych przekazywanych na jedną oś to dobry pomysł.

 

Most w Gryfowie Śląskim po remoncie

17 grudnia br. drogowcy zakończyli remont mostu w Gryfowie Śląskim(województwo dolnośląskie), znajdującego się na trasie drogiwojewódzkiej nr 360. Prace remontowe rozpoczęte we wrześniu br.przebiegały zgodnie z harmonogramem. Koszt zadania wyniósł około 1,6mln zł.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017