Wyszukiwałeś:

362

. Znaleziono 20 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 362

Spróbuj też wyszukać: 346 347

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20 wszystkich):

Koenigsegg CCX: Droga zabawka

Gama super-sportowych samochodów jest coraz większa. Już od dłuższegoczasu w lukratywnym gronie producentów szybkich maszyn znajduje szwedzkamarka Koenigsegg, która na Salonie Samochodowym w Genewie prezentujeswój nowy model CCX.

 

Najdroższe samochody świata

Magazyn Forbes przeprowadził ranking najdroższych aut świata. Co ciekawe wtopowej dziesiątce nie znajdziemy tak legendarnych marek jak Ferrari,Lamborghini, Aston Martin czy też Rolls-Royce.

 

VW: Duża fala awarii w USA

Volkswagen ogłasza akcję serwisową dla 362 tys. samochodów jakie trafiły narynek Stanów Zjednoczonych. Powodem tej decyzji jest defekt świateł stopu wmodelach Jetta i New Beetle.

 

Rakieta Brabusa

Jedna z najbardziej znanych na świecie niemieckich firm specjalizujących sięw profesjonalnym tuningu samochodów marki Mercedes przygotowała pojazd onazwie 'Rocket' oparty na modelu CLS.

 

Utrudnienia w ruchu na granicy

W wyniku intensywnych opadów deszczu nastąpiły uszkodzenia i lokalnepodtopienia dróg dojazdowych do granicy państwa w rejonie Jakuszyc iCzerniawie Zdrój (woj. dolnośląskie). Obecnie można już dotrzeć doprzejścia granicznego w Czerniawie Zdrój - informuje Komenda Główna StrażyGranicznej.

 

Grupa Würth inwestuje w Żaganiu

Niemiecki koncern Würth inwestuje na terenie Żagańskiej Strefy Przemysłowej(Lubuskie). Po blisko 3 latach rozmów i negocjacji Grupa Würth podjęładecyzję o zakupie 43 ha pod produkcję przemysłową. Pierwszą spółką Grupyzlokalizowaną w Żaganiu będzie firma produkująca specjalistycznewyposażenie do samochodów.

 

Koszmar pirata drogowego

Zanim w naszym kraju zobaczymy podobny radiowóz, upłynie jeszcze dużo wody wWiśle. Nasi zachodni sąsiedzi już teraz nie muszą się obawiać, żektokolwiek zdoła zadrwić z policyjnego patrolu, bowiem w ramach specjalnegoprogramu, niemieckie służby porządkowe otrzymały prawdziwy postrachprzestępców, którego prędkość maksymalna wynosi 362 km/h.

 

Grand Vitara (znów) do serwisu

Właściciele Suzuki Grand Vitara już drugi raz w przeciągu kilku miesięcyzostaną objęci akcją serwisową. Ponownie problemy dotyczą przewodudolotowego chłodnicy powietrza.

 

Remonty na dolnośląskich wojewódzkich

Sezon remontowy w pełni. Dolnośląska Służba Dróg i Kolei realizujeremonty na podlegających jej drogach wojewódzkich. Kierowcy musząliczyć się z utrudnieniami na kilkunastu odcinkach.

 

362 konie w Golfie

Okazuje się, że nawet w Volkswagenie Golfie R mocy nigdy za wiele. FirmaB&B opracowała specjalny program tuningowy dla modelu, dzięki czemu możedysponować mocą do 362 koni mechanicznych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017