Wyszukiwałeś:

363

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 363

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Sprzedaż aut nowych: Europa hossa, Polska bessa

Według danych ACEA w styczniu br. europejscy klienci kupili więcej samochodówosobowych niż w analogicznym okresie roku poprzedniego. W pierwszym miesiącu2006 roku w krajach UE i EFTA sprzedano łącznie 1 259 268 nowych aut.

 

Toyota Yaris: Bestseller 2?

O historii pierwszej generacji Toyoty Yaris na polskim rynku można powiedziećtylko tyle: sukces! Mały, japoński "mieszczuch" od momentu debiutuna naszych drogach zrobił niemałą furorę rozchodząc się wśródpolskich klientów jak ciepłe bułeczki. A jak z udźwignięciem tejpopularności poradzi sobie nowa generacja Yarisa?

 

Odszkodowania z VAT-em

Sąd Najwyższy w uchwale z 17 maja br. stwierdził jednoznacznie, żeodszkodowanie za naprawę auta z tytułu ubezpieczenia OC ma obejmować takżepodatek VAT. To dobra wiadomość dla właścicieli aut, którzynaprawiali lub będą naprawiać swój samochód w ramach OC metodąkosztorysową.

 

Koniec remontu, ale nie koniec utrudnień

Zakończyła się modernizacja jednej z najważniejszych tras w Małopolsce,drogi krajowej nr 4 na odcinku Kraków - Tarnów. To jednak niekoniec utrudnień dla kierowców, ponieważ w dalszym ciągu trwają pracewykończeniowe.

 

Volvo na czele

Obok takich czynników mających wpływ na sprzedaż samochodównowych, jak cena, niezawodność, bezpieczeństwo czy marka, niebagatelną rolęodgrywają też salony dealerskie. Okazuje się, że sami dealerzy bardzoróżnie oceniają markę, którą "handlują". Najwyższywynik satysfakcji dealerskiej uzyskało Volvo, zaś na końcu listy znalazłsię Nissan.

 

Toyota Yaris: Znana i lubiana

Pierwsza generacja małej Toyoty Yaris odniosła duży sukces, zarównojako auto nowe, jak i używane. Bardzo podobnie jest z jej kontynuacją.Aktualnie sprzedawana, druga odsłona Yarisa cały czas zajmuje topowe miejsca wrankingach sprzedaży. Czym potrafi urzec popularna wersja z silnikiem 1,3?Sprawdziliśmy to.

 

Coraz mniejsze przychody Dębicy

Największy polski producent opon, Firma Oponiarska Dębica S.A., odnotowałakolejny spadek przychodów ze sprzedaży. Taka sytuacja jest spowodowanaznacznym spadkiem popytu na opony na rynkach europejskich.

 

GM bez udziałów w Suzuki

General Motors i Suzuki podjęły wspólną decyzję o sprzedaży akcjijapońskiego koncernu będących w rękach amerykańskiego giganta.Jednocześnie obie strony wyraziły deklarację o kontynuowaniu wzajemnychrelacji biznesowych.

 

Europa wciąż na minusie

Pierwszy miesiąc bieżącego roku nie napawa optymizmem, jeśli chodzi o wzrostsprzedaży aut nowych na europejskim rynku. W styczniu łączna sprzedaż wEuropie była niższa o 26% niż przed rokiem, a spadki zanotowano we wszystkichkrajach.

 

Audi: mimo spadków na plusie

Wprawdzie po pierwszym kwartale roku Audi zanotowało gorszą sprzedaż niżprzed rokiem, ale wciąż jest liderem europejskiego segmentu premium, notującprzy okazji niemałe zyski.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017