Wyszukiwałeś:

366

. Znaleziono 27 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 366

Spróbuj też wyszukać: 331

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 27 wszystkich):

Jamniki z Bolechowa

Na warszawskich drogach, w połowie lat dziewięćdziesiątych pojawił siępierwszy niskopodłogowy autobus przyjazny pasażerom, a w szczególnościpasażerom niepełnosprawnym.

 

Solarisy w Duesseldorfie

Firma Solaris Bus & Coach wygrała kolejny przetarg na dostawęniskopodłogowych autobusów miejskich do Niemiec. Producent z Bolechowa dokońca listopada br. zobowiązany jest dostarczyć do Duesseldorfu 21 sztukSolarisów Urbino 12.

 

VW ponownie na czele

Marka Volkswagen ponownie awansowała na pierwsze miejsce w Europie podwzględem liczby sprzedanych nowych samochodów. Na drugą pozycję zepchniętezostało Renault.

 

VW najbardziej popularny w Europie

Samochody marki Volkswagen były najczęściej kupowane w zeszłym roku naStarym Kontynencie. Również Grupa VW nie miała sobie równych pod względemliczby sprzedanych nowych aut.

 

BMW M6 Convertible

BMW zamierza właśnie wydać na świat najszybsze jak do tej pory auto onadwoziu kabrio sygnowane jego znaczkiem. Nowe BMW M6 Cabrio zadebiutuje podczasmiędzynarodowych targów motoryzacyjnych w Paryżu. Wyposażone będzie wpięciolitrową jednostkę V10.

 

Nowe, szybsze Evo

Brytyjski oddział Mitsubishi Motors zamierza pokazać światu nową,mocniejszą wersję modelu będącego od wielu lat sportową ikoną tej marki.Mitsubishi Lancer Evolution IX FQ-360 jest wersją rozwojową znanego jużmodelu FQ-340.

 

Rekordowa produkcja aut

We wrześniu z polskich linii produkcyjnych zjechało ponad 68,5 tys. nowychsamochodów To rekordowy wynik w ciągu ostatnich czterech lat.

 

Jeszcze bardziej elegancki CTS

Po 7 latach od momentu debiutu rynkowego pojawiła się druga generacja modeluCadillac CTS. Jeszcze w tym roku auto to pojawi się w sprzedaży, oczywiściena początku na rynku amerykańskim.

 

Awaryjna naprawa mostu

Na Dolnym Śląsku w Kostrzycy (DW 367) i Piechowicach (DW 366) trwa awaryjnanaprawa balustrad mostowych. Obie naprawy zakończą się w maju 2009 roku.

 

Sierpniowy remont mostów i przepustów

Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu poinformowała oremontach mostów i przepustów na podlegających jej drogachwojewódzkich.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017