Wyszukiwałeś:

369

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 369

Spróbuj też wyszukać: 367

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Toyota sprzedała jednak mniej niż GM!

Szefowie Toyoty muszą jednak przełknąć gorycz porażki.  Globalnewyniki sprzedaży zostały podliczone i okazało się, że japoński koncernmimo wcześniejszych analiz dostarczył do klientów w 2007 roku o 3 tys.mniej pojazdów niż amerykański gigant General Motors - informujedziennik Rzeczpospolita.

 

Polska premiera flagowego BMW + [VIDEO]

We wtorkowy wieczór w Warszawie, na Torwarze, w towarzystwie zebranychprzedstawicieli świata mediów, biznesu oraz artystów odbyła siępolska premiera najbardziej luksusowej ze wszystkich limuzyn bawarskiegokoncernu. BMW serii 7 emanuje luksusem, elegancją, dynamiką, a przy tym pełnejest innowacyjnych rozwiązań.

 

Polska: Wyniki sprzedaży Grupy Renault

Łączna sprzedaż modeli osobowych i dostawczych Renault oraz Dacia w maju 2009roku w Polsce wyniosła 1768 samochodów (1608 aut Renault i 160 autDacia).

 

Remonty na dolnośląskich wojewódzkich

Sezon remontowy w pełni. Dolnośląska Służba Dróg i Kolei realizujeremonty na podlegających jej drogach wojewódzkich. Kierowcy musząliczyć się z utrudnieniami na kilkunastu odcinkach.

 

Audi: Lepiej niż przewidywano

Choć bieżący rok będzie gorszy niż rekordowy ubiegłoroczny, to jednakszefowie Audi mają też powody do zadowolenia. Wynik nie będzie aż tak zły,jak przewidywano to na początku roku.

 

OC wcale nie musi być droższe

Podniesienie sum gwarancyjnych do poziomów akceptowanych przez UnięEuropejską wcale nie musi skutkować podwyżkami cen OC. Jak twierdząniektórzy eksperci, podwyżki będą raczej efektem wcześniejszej ostrejrywalizacji pomiędzy towarzystwami ubezpieczeniowymi.

 

Znamy wykonawcę obwodnicy Jarosławia

W rzeszowskim Oddziale GDDKiA wybrano najkorzystniejszą ofertę na budowęobwodnicy Jarosławia w ciągu drogi krajowej nr 4. Do realizacji obwodnicyJarosławia wybrano ofertę złożoną przez Konsorcjum firm z Liderem, firmąEUROVIA POLSKA S.A. Budowa 11-kilometrowej drogi obwodowej będzie kosztowaćponad 369 mln zł. Termin realizacji tej inwestycji to 24 miesiące.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017