Wyszukiwałeś:

37

. Znaleziono 765 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 37

Spróbuj też wyszukać: 307

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 765 wszystkich):

Lancer Cedia dla Indii

Na trwającej w styczniu wystawie samochodowej New Delhi Auto Expo, firmaMitsubishi Motors Corporation zaprezentowała nowy model Lancera, który będzieprodukowany i sprzedawany przez lokalnego partnera MMC - koncern HindustanMotors Limited (HML). W Indiach, samochód będzie nosił nazwę Lancer Cedia.

 

Odlewnie Polskie realizują kolejną inwestycję

Odlewnie Polskie zakończyły już realizację pierwszego etapu inwestycji owartości 16 mln zł, który pozwoli na podwojenie produkcji w ciągu 2 -2,5roku. W ostatnich dniach podpisały umowę na wykonanie kolejnego projektuinwestycyjnego o wartości ponad 9,37 mln zł.

 

Lubuskie: S3 ruszy za rok

Wojewoda lubuski określił warunki środowiskowe, jakie trzeba spełnić przybudowie 37 km drogi S3 na odcinku Gorzów - Międzyrzecz. Budowa ruszyprawdopodobnie za rok.

 

Solarisy we Frankfurcie

Dla polskiego producenta autobusów z Bolechowa, firmy Solaris szykuje siękolejny intratny kontrakt zza granicy. Tym razem zamówienie na 37 egzemplarzyUrbino 12 pochodzi z Frankfurtu nad Menem.

 

37 zmian nowego Actrosa

28 stycznia 2008 rozpoczyna się sprzedaż nowego Actrosa. Do trzeciej generacjiMercedes-Benz Actros zostało wprowadzonych 37 udoskonaleń w obrębieekonomiczności, komfortu, bezpieczeństwa i designu.

 

Polskie salony Renault nagrodzone

Koncern Renault po raz kolejny przyznał nagrody Renault Global Quality Award.Tym razem uhonorowanych zostało 72 koncesjonariuszy z 37 krajów, w tymdwa salony dealerskie z Polski.

 

Coraz częstsze defekty silników

Z roku na rok notuje się coraz częstsze defekty jednostek napędowych wsamochodach wystawionych na rynku wtórnym. Tak przynajmniej wynika zraportu niemieckiego magazynu kfz betrieb, który powołuje się na daneinstytucji ubezpieczeniowych.

 

Kolejnych 37 Solarisów dla Łodzi

W środę 9 lipca w siedzibie MPK-Łódź, przedstawiciele Solaris Bus& Coach S.A. podpisali kontrakt na dostawę 37 Solarisów Urbino 18.Autobusy zostaną dostarczone do Łodzi do połowy listopada tego roku.

 

"Last minute" u Nissana

Nissan wprowadza trwającą do 6 stycznia przyszłego roku promocjęobejmującą większość swoich modeli. Rabaty cenowe sięgają do 37% wprzypadku pickupa NP300, zaś wśród aut dostawczych nawet do 45% namodel Primastar.

 

Krosno wyda ponad 37 mln zł na drogi

W tegorocznym budżecie miasta Krosna największa pula,  bo aż 37,3 mlnzł przeznaczona zostanie na inwestycje drogowe. Spory procent tej kwotystanowić będą pieniądze pozyskane m.in. z Unii Europejskiej.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017