Wyszukiwałeś:

370

. Znaleziono 78 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 370

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 78 wszystkich):

Opel Astra III: Nocne Techno

Opel Astra trzeciej generacji miała swój debiut podczas targówmotoryzacyjnych we Frankfurcie w 2003 roku i od początku miał być przedewszystkim mocnym konkurentem zaprezentowanego rok wcześniej Golfa V.

 

Honda Civic: Stary ale jary

Honda Civic należy do jednych z najdłużej obecnych na rynków modeli.Po raz pierwszy auto to pojawiło się w sprzedaży przed 33 laty, a obecnie, odczterech lat, po drogach jeździ już jego siódma generacja.

 

Ford Focus: Gold w czerni

Do redakcyjnego testu Mojeauto.pl trafił Ford Focus II z jednym z najczęściejwybieranych nadwozi i popularnym silnikiem oraz z ponad standardowymwyposażeniem.

 

"Solidarność" przeciwko ministrowi transportu

Sekcja krajowa drogownictwa "Solidarności" jest zaniepokojonadziałaniami ministra transportu Jerzego Polaczka, zmierzającymi do odbiorukoncesji na budowę pierwszych odcinków autostrady A-1 Gdansk TransportCompany. Ich zdaniem ewentualne odszkodowanie dla GTC od Skarbu Państwawyniesie ok. 370 mln euro.

 

Porsche RS Spyder 2008

Odnoszący wiele sukcesów sportowy prototyp Porsche RS Spyder wystartujew 2008 roku w dwóch specyfikacjach. Obie będą brały udział wamerykańskich i europejskich wyścigach serii Le Mans.

 

Ruszyła budowa obwodnicy Słupska

Pomorski Urząd Wojewódzki poinformował o rozpoczęciu budowy 16,3 kmobwodnicy Słupska w ciągu drogi krajowej nr 6. Prace budowlane warte blisko370 mln zł mają się zakończyć na jesieni 2010 roku.

 

Będą zwolnienia w Kraśniku

Związki zawodowe w Fabryce Łożysk Toczonych w Kraśniku otrzymały w zeszłymtygodniu pismo zarządu firmy dotyczące planowanych zwolnień. Ze względu nakłopoty ekonomiczne i brak kolejnych zamówień, konieczna jest redukcjazatrudniania. Pracę może stracić około 370 osób.

 

PACCAR nagrodzony za ekologię

Firma Kenworth, jedna z marek koncernu PACCAR do której należyrównież DAF, otrzymała prestiżową nagrodę „Doskonałość wdziedzinie czystego powietrza” od amerykańskiej Agencji OchronyŚrodowiska (EPA). Kenworth to pierwszy producent pojazdów użytkowych,który otrzymał to wyróżnienie od momentu powstania nagrody.

 

Remonty na dolnośląskich wojewódzkich

Sezon remontowy w pełni. Dolnośląska Służba Dróg i Kolei realizujeremonty na podlegających jej drogach wojewódzkich. Kierowcy musząliczyć się z utrudnieniami na kilkunastu odcinkach.

 

370 mln zł na obwodnicę Jarosławia?

Znane są już oferty cenowe budowy obwodnicy Jarosławia w ciągu drogikrajowej nr 4. Do złożenia ofert GDDKiA zaprosiła 10 firm z Polski, Czech,Portugalii, Hiszpanii, Niemiec i Słowacji. Ostatecznie oferty złożyło 5 firmi konsorcjów. Najtańsza wynosi 370 mln zł, zaś najdroższa 413,8 mlnzł.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017