Wyszukiwałeś:

370Z

. Znaleziono 31 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 370Z

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 31 wszystkich):

Nissan 370Z tuż przed premierą

Nissan nie doczekał do rozpoczęcia wystawy w Los Angeles, gdzie 370Z będziemiał swoją światową premierę, i zaprezentował pierwsze zdjęcia nowejgeneracji swojego sportowego coupe.

 

Nowy roadster Nissana ujawniony

Nissan opublikował pierwsze zdjęcia nadchodzącego modelu 370Z Roadster.Samochód zostanie oficjalnie zaprezentowany podczas targówmotoryzacyjnych w Nowym Jorku.

 

Elektryczna "zetka"

Według informacji jakie docierają z Japonii, Nissan planuje wprowadzić narynek model 370Z z napędem hybrydowym. Ekologiczny sportowiec powinien pojawićsię na drogach pod koniec 2011 roku.

 

Elektryczny Nissan 370Z w planach?

Nowe informacje z Japonii sugerują, że Nissan zajęty jest pracami rozwojowyminad nową wersją świeżego jeszcze modelu 370Z. Prawdopodobnie marka pokusisię o wprowadzenie do sprzedaży serii hybrydowej tego sportowego samochodu.

 

Nowy konkurent Mazdy MX-5

Honda S2000 powoli żegna się z segmentem małych roadsterów. Nieoznacza to jednak, że Mazda MX-5 straci tym samym ważnego rywala. Nahoryzoncie pojawia się bowiem kolejny, prosto od Nissana.

 

Nissan 370Z za 174,4 tys. zł

W polskich salonach Nissana można już zamawiać nowe sportowe coupe tejjapońskiej marki - 370Z. Za najtańszą wersję wyposażeniową trzeba będziezapłacić co najmniej 174.400 zł.

 

Mekka wielbicieli Nissana

Nissan otworzył przy torze Nurburgring specjalną wystawę na placu opowierzchni 500 metrów kwadratowych. Odwiedzający Sportscars Shop będąmogli przyjrzeć się z  bliska ważnym modelom i zaczerpnąć wiedzy ozaangażowaniu marki w sporty motorowe.

 

Amerykanie ekscytują się Kią Soul

Magazyn Time opublikował listę dziesięciu najbardziej pożądanych przezAmerykanów samochodów na rok 2010. Jedno z topowych miejsczajęła między innnymi Kia Soul.

 

Gdy z nieba leje się żar...

Fani samochodów sportowych, którzy cierpliwie oczekiwali napojawienie się w Europie nowego 370Z Roadster będą musieli poczekać jeszczechwilę, aby cieszyć się wiatrem we włosach... dokładnie 20 sekund.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017