Wyszukiwałeś:

374

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 374

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Kolejny rekordowy rok Audi

Na całym świecie sprzedanych zostało 829.100 pojazdów marki Audi, co dało6,4% wzrost sprzedaży. Historyczny rekord został zanotowany na 39 światowychrynkach.

 

VW nie sprzeda Seata

Podczas spotkania delegacji rządu hiszpańskiego z władzami koncernuVolkswagen AG, niemiecka strona zapewniła, iż nie zamierza sprzedawaćhiszpańskiej marki, a nawet zwiększy swoje zaangażowanie w tym kraju.

 

BMW M6 Convertible

BMW zamierza właśnie wydać na świat najszybsze jak do tej pory auto onadwoziu kabrio sygnowane jego znaczkiem. Nowe BMW M6 Cabrio zadebiutuje podczasmiędzynarodowych targów motoryzacyjnych w Paryżu. Wyposażone będzie wpięciolitrową jednostkę V10.

 

Inwestycje drogowe w Powiecie Świdnickim

W 2007 roku wiele odcinków dróg w powiecie świdnickim (woj.dolnośląskie) czeka remont. Realizowane będą także duże projektyinwestycyjne m.in. budowa połączenia Świdnicy i Żarowa z autostradą A4.

 

Z ulicy na tor

Konstruktorzy firmy ART Tuning zmienili eleganckie czterodrzwiowe coupe o nazwieCLS w maszynę, która swoim wyglądem przywołuje jedno skojarzenie: torwyścigowy. Model GTR 374 poza agresywną stylizacją będzie przekonywać dosiebie całkiem niezłymi osiągami.

 

Dwie amerykańskie nowości w Polsce

W piątek (7 grudnia), w warszawskim salonie Auto-Pol-Service odbyła sięprezentacja dwóch nowych modeli marki Cadillac, która na naszymrynku jest raczej niszowa. Pierwsza nowość, która przypłynęła zzaOceanu to atletyczny sedan CTS, natomiast drugi to historyczne kombi -  BLSWagon.

 

Wadliwa elektryka w Vivaro

Awaria układu elektrycznego może doprowadzić do zwarcia w instalacji wniektórych egzemplarzach modelu Opel Vivaro.

 

Bezpieczniej na dolnośląskich drogach

Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu wydała w ubiegłymroku ponad 140 mln zł. Pieniądze przeznaczono w większości na remontyistniejącej sieci dróg wojewódzkich. Prace prowadzono nakilkunastu odcinkach o łącznej długości ponad 70 km.

 

Remonty na dolnośląskich wojewódzkich

Sezon remontowy w pełni. Dolnośląska Służba Dróg i Kolei realizujeremonty na podlegających jej drogach wojewódzkich. Kierowcy musząliczyć się z utrudnieniami na kilkunastu odcinkach.

 

Droga nr 374 w Strzegomiu gotowa

21 sierpnia oddano do użytku wyremontowaną drogę wojewódzką nr 374 naodcinku Strzegom – Stanowice. Był to II etap zadania rozpoczętego wubiegłym roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017