Wyszukiwałeś:

379

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 379

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Dłuższy Rolls-Royce Phantom w Europie

Firma Rolls-Royce Motor Cars zapowiedziała, że model luksusowej limuzynyPhantom z przedłużoną płytą podłogową będzie niebawem dostępny wEuropie. Zaprezentowanego na tegorocznej wystawie samochodowej w Genewie'Rollsa' początkowo chciano sprzedawać tylko w krajach na Środkowym i DalekimWschodzie.

 

Rekordowa produkcja w marcu

Całkowita produkcja samochodów osobowych i dostawczych w marcu zamknęła sięrekordową liczbą 64 430 sztuk, o ponad 23% większą w porównaniu do marcaubiegłego roku. W porównaniu do poprzedniego miesiąca - lutego, produkcjazwiększyła się o ponad 15% - poinformował Instytut Samar.

 

Najszybszy diesel

Brytyjska firma JCB szykuje się do pobicia rekordu prędkości pojazdemnapędzanym silnikiem wysokoprężnym. Specjalnie do tego celu przygotowanywehikuł Dieselmax ma uzyskać prędkość dochodzącą do 500 km/h.

 

Honda ustanawia 9 rekord

Honda ustanowiła nowe rekordy produkcji w roku fiskalnym w Europie, AmerycePółnocnej, Azji i Chinach, co oznacza 9 z rzędu rekord wszechczasówprodukcji zagranicznej i światowej. Produkcja na całym świecie zwiększyłasię o 5,0%.

 

Nowy Sprinter już w sprzedaży

Nowa generacja jednego z najbardziej popularnych aut dostawczych, jakim jestMercedes Sprinter, pojawiła się właśnie w sprzedaży na naszym rynku.

 

30 lat Fiesty

30 lat temu rozpoczęła się sprzedaż jednego z najbardziej popularnych modeliw klasie małych aut. Ford Fiesta, bo o tym modelu mowa, od tego czasuwyprodukowany został w liczbie ponad 11,6 miliona egzemplarzy.

 

Tysiąc miejsc pracy przy produkcji nowego Fiata

Ponad tysiąc osób zostanie docelowo zatrudnionych w fabryce Fiat AutoPoland w Tychach, dzięki rozpoczynającej się produkcji nowego fiata 500 orazplanowanej na przyszły rok produkcji forda ka. Rekrutacja nowychpracowników jest już w toku - informują przedstawiciele koncernu.

 

Rekordowy budżet Małopolski

Krakowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad będziedysponować w 2008 roku rekordowym budżetem. Na inwestycje i modernizacjedróg krajowych w Małopolsce przeznaczone będzie ponad 1,6 mld zł,czyli o 79% więcej, niż w ubiegłym roku.

 

A2 płatna już w 2010 roku

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o podpisaniuumowy na dostosowanie autostrady A2 Konin – Stryków dostandardów autostrady płatnej. Systemy Poboru Opłat, ZarządzaniaRuchem i Łączności Alarmowej będą kosztować 379 mln zł.

 

Finanse na obwodnicę Wałbrzycha

Na mocy porozumień pomiędzy Województwem Dolnośląskim a MiastemWałbrzych i Gminą Walim udzielona zostanie pomoc finansowa na budowęłącznika drogi wojewódzkiej nr 379 z ul. Uczniowską w Wałbrzychu.Trasa zapewni dostęp do Specjalnej Strefy Ekonomicznej i stanowić będzieczęść wschodniej obwodnicy Wałbrzycha. Inwestycja powinna zakończyć się w2010 roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017