Wyszukiwałeś:

38

. Znaleziono 688 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 38

Spróbuj też wyszukać: 39

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 688 wszystkich):

Dynamiczny rozwój Toora Poland

Przychody ze sprzedaży Toory Poland w 2005 r. wyniosły 208 mln zł. Oznacza towzrost o 45% w porównaniu ze sprzedażą w 2004 r. "Dalsze inwestycje orazrealizowane zamówienia pozwalają nam oczekiwać wzrostu przychodów spółki w2006 r. do poziomu 280-290 mln zł" -Renzo Poli, Prezes Toora Poland.

 

KGP: Portret nietrzeźwego kierowcy

W okresie świątecznym policjanci ujawnili po raz kolejne szokujące statystykizatrzymanych osób jeżdżących samochodem na tzw. 'podwójnym gazie'. Napodstawie zebranych danych i sporządzonych protokołów KGP stworzyłastatystyczny portret nietrzeźwego kierowcy.

 

Rondo w Głubczycach

GDDKiA poinformowała o podpisaniu umowy na przebudowę skrzyżowania wmiejscowości Głubczyce (woj. opolskie) w ciągu drogi krajowej nr 38. Kosztprzebudowy skrzyżowania wynosi 2 mln zł, z czego 61 % dołoży UE w ramachSPOT.

 

Motoryzacja przebojem polskiego eksportu

W ciągu pierwszego półrocza br. przemysł motoryzacyjny w Polscewyeksportował produkty na łączną wartość blisko 6,89 mld euro. Wartośćta jest wyższa o ponad 1,34 mld euro od uzyskanej w analogicznym okresie rokupoprzedniego, co daje wzrost o ponad 24%.

 

Mała obwodnica Olsztyna

Wreszcie zakończono budowę tzw. małej obwodnicy Olsztyna. Dzięki inwestycjiwartej 38 mln zł, kierowcy jadący w kierunku Wielkich Jezior Mazurskich igranicy polsko-rosyjskiej częściowo ominą miasto.

 

Niemcy przekonują się do CNG

To co w Polsce jest już na porządku dziennym, w Niemczech dopiero zyskujepopularność. Auta na gaz. Coraz więcej naszych zachodnich sąsiadów decydujesię na zakup aut z instalacją gazową. Ostatnio w Niemczech zarejestrowano50-tysięczny model, który może być zasilany sprężonym gazem ziemnym CNG.

 

Obwodnica Sławna włączona do ruchu

Otwarta z początkiem listopada br. blisko 3 km obwodnica Sławna pozwoliła nawyeliminowanie z miasta uciążliwego ruchu i skrócenie czasu przejazdukrajową "szóstką". Inwestycja kosztowała 60 mln zł.

 

Nowa Fabia i Civic Hybrid na czwórkę

W lipcowych testach zderzeniowych organizacja Euro NCAP poddała próbom dwakolejne modele samochodów: nową generację Skody Fabia i Hondę Civic sedan znapędem hybrydowym. Oba auta za oferowane bezpieczeństwo otrzymały po 4gwiazdki.

 

Dodge Challenger SRT8 za 228 tys. USD!

Mimo iż nowy Dodge Challenger SRT8, debiutujący w lutym na wystawie w Chicago,dostępny będzie w salonach od maja, pierwsze egzemplarze można było nabyćna różnych aukcjach charytatywnych. Challenger SRT8 nr 43 poszedł zaponad 228 tys. dolarów.

 

Polska najlepsza w Europie Środkowo-Wschodniej

Ankietowani przez Polsko-Niemiecką Izbę Przemysłowo-Handlową przedstawicielefirm z różnych branż stwierdzili, że Polska jest najbardziejatrakcyjną lokalizacją dla inwestycji w regionie. Polska zdobyła w badaniu4,7 pkt. na 6 możliwych i znalazła się na pierwszym miejscu w rankingunajatrakcyjniejszych lokalizacji inwestycyjnych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017