Wyszukiwałeś:

381

. Znaleziono 35 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 381

Spróbuj też wyszukać: boźków

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 35 wszystkich):

Tytuł "Autobest 2004" dla Pandy

Kolejną nagrodę, po tytule Car of the Year 2004 oraz Auto Europa, zdobył FiatPanda produkowany w Polsce.

 

Volkswagen zmniejsza produkcję Golfa

Niemiecki Volkswagen zmniejszy w tym roku produkcję modeli Golf i Golf Plus. Zfabryki z Wolfsburga wyjedzie około 10 tys. aut mniej mimo, że takich zmiannie planowano na rok 2006.

 

Obwodnica Nowej Rudy na raz i dwa

Z końcem bieżącego roku powinny zakończyć się prace przy budowiepierwszego etapu obwodnicy Nowej Rudy w ciągu drogi wojewódzkiej nr 381.Niebawem ruszą także prace przy jej drugim etapie. Na oba przedsięwzięciaudało się pozyskać dofinansowanie z środków unijnych.

 

Suzuki trzecie w Japonii

Suzuki, po raz pierwszy w historii, zajęło na krajowym rynku trzecią pozycjępod względem sprzedaży aut. Za Toyotą i Nissanem, a przed Hondą.

 

Lexus LX 570 w Nowym Jorku

Luksusowy oddział Toyoty zaprezentował podczas międzynarodowych targówmotoryzacyjnych w Nowym Jorku swój najnowszy model. Jest nim Lexus LX 570wyposażony w ośmiocylindrowy silnik o pojemności 5,7 litra.

 

Wkrótce rusza II etap noworudzkiej obwodnicy

Już wkrótce rusza II etap budowy obwodnicy Nowej Rudy (woj.dolnośląskie) w ciągu drogi wojewódzkiej nr 381. Harmonogramprzewiduje, że prace budowlane dla drugiego etapu potrwają do połowy 2008roku.

 

GP Węgier: Czy Polakowi tym razem uda się stanąć na podium?

W niedzielę po raz trzeci Robert Kubica z teamu BMW-Sauber wystartuje wwyścigu o Grand Prix Węgier. W dwóch poprzednich nie udało mu sięzająć miejsca na podium w rywalizacji na torze Hungaroring położonym naprzedmieściach Budapesztu.

 

Nowa Ruda: Koniec II etapu budowy obwodnicy

Kilka dni temu otwarto dla ruchu ponad 3 km odcinek obwodnicy Nowej Rudy wciągu drogi wojewódzkiej nr 381. Był to drugi etap realizacji całejinwestycji mającej na celu odciążenie centrum miasta i usprawnieniekomunikacji.

 

Nowy Colt od 35.190 zł

W polskich salonach Mitsubishi debiutuje właśnie nowa generacja najmniejszegow gamie modelu Colt. Warte podkreślenia jest to, że mimo bogatszegowyposażenia jest on tańszy od swojego poprzednika - o 1.800 zł za wersję3-drzwiową i 1.200 za pięciodrzwiową.

 

Bezpieczniej na dolnośląskich drogach

Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu wydała w ubiegłymroku ponad 140 mln zł. Pieniądze przeznaczono w większości na remontyistniejącej sieci dróg wojewódzkich. Prace prowadzono nakilkunastu odcinkach o łącznej długości ponad 70 km.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017