Wyszukiwałeś:

383

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 383

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

MAN w krakowskiej strefie

Na podstawie decyzji Rady Ministrów do krakowskiej Specjalnej StrefyEkonomicznej włączono blisko 141 ha gruntu pod inwestycję niemieckiegokoncernu MAN.

 

NIK: Ile kosztują polskie autostrady?

Najwyższa Izba Kontroli sprawdziła jak wygląda realizacja koncesyjnegosystemu budowy autostrad w Polsce. Wyniki raportu są zatrważające.

 

Pół miliona Volvo S60

Volvo S60 zostało wyprodukowane w liczbie 500 tys. egzemplarzy. Jubileuszowymodel zjechał 25 października br. z taśm fabryki w belgijskiej miejscowościGhent.

 

Dakar udany dla Polaków

Trzecie miejsce Rafała Sonika w klasyfikacji kierowców quadów,piąte miejsce Krzysztofa Hołowczyca w grupie kierowcówsamochodów, to bez wątpienia doskonałe i jak do tej pory najlepszeosiągnięcia Polaków w tej legendarnej imprezie. Nowy Dakar, na nowymterenie przyniósł wiele emocji i był tam samo wymagający jak jegopoprzednie edycje, rozgrywane w Afryce.

 

Naprawa mostu w Pieszycach

Od wtorku, 21 kwietnia br. rozpoczęły sie prace remontowe na moście wPieszycach w ciągu drogi wojewódzkiej nr 383 (Jedlina-Zdrój -Walim - Dzierżoniów).

 

Za dużo, za mało

Jedna śmierć to tragedia, milion to statystyka - miał ponoć powiedziećStalin. Mimo że to brutalne i cyniczne słowa, nadal odpowiadają prawdzie.Tragiczny wypadek samolotu, w którym ginie dwieście osób togłówny news niemal wszystkich mediów na świecie.Ciężarówka demolująca czyjś dom zainteresuje krajowych dziennikarzy– szczególnie, jeśli kierowca jechał przeładowanym lubniesprawnym samochodem. Parę tysięcy osób, które tracą życie wwypadkach samochodów osobowych, to już temat prawie wyłącznie dlaanalityków.

 

Mniej używanych

Bieżący rok już z całą pewnością nie będzie rekordowym pod względemprzywiezionych do kraju samochodów używanych. Po ośmiu miesiącach rokudo Polski trafiło bowiem o 41,5% mniej aut niż w ubiegłym roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017