Wyszukiwałeś:

384

. Znaleziono 20 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 384

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20 wszystkich):

Seat zamierza rozszerzyć ofertę

Strategia rozwoju marki Seat zakłada rozszerzenie dotychczasowej oferty omodele z nowych segmentów, tak aby zwiększyć zarówno konkurencyjność, jaki rentowność.

 

Bielawska obwodnica drogą do biznesu

Jeszcze przed świętami kierowcy mogli przejechać nowym odcinkiem obwodnicyBielawy (woj. dolnośląskie). Otwarty ponad 2 km odcinek stanowi drugi etapnajwiększej drogowej inwestycji w historii miasta. Jej realizacja wyniosłaponad 3 miliony euro, w tym ponad 50% dofinansowała Unia Europejska. Wykonawcąbyła firma Skanska.

 

Niebezpieczne w przebudowie

GDDKiA podpisała kolejne umowy na przebudowę niebezpiecznych skrzyżowań wŁagiwnikach (woj. dolnośląskie) Jaworznie (woj. opolskie). Łaczna kwotapodpisanych umów to 4,2 mln zł.

 

Bezpłatna A4

Autostrada A4 z Katowic do Wrocławia przez najbliższe lata będzie bezpłatna- wynika z planów GDDKiA. Do 2010 roku opłaty od samochodów osobowych będąpobierane tylko na 61 km odcinku między Krakowem a Katowicami. Opłaty nadalszych odcinkach A4 próbowano wprowadzić od dawna i bezskutecznie.

 

GTS po brytyjsku

Mało znany w pozostałej części kontynentu, brytyjski producent samochodówFarbio, zaprezentował kilka dni temu swój całkowicie nowy samochód. Model onazwie GTS, który będzie produkowany w południowej Anglii, ma pokazaćświatu jak wygląda połączenie sportu i elegancji po brytyjsku.

 

Utrudnienia w ruchu na A-4

Spółka Stalexport Autostrada Małopolska S.A., będącakoncesjonariuszem autostrady A-4, poinformowała o utrudnieniach w ruchu naodcinku od Katowic do Krakowa.

 

Produkcja wciąż rośnie

Instytut Badań Rynku Motoryzacyjnego Samar opublikował wyniki produkcjisamochodów w styczniu 2008 roku. Od początku roku wyprodukowano ponad 87tys. samochodów, co oznacza ciągły wzrost produkcji, zarówno wstosunku do poprzedniego miesiąca jak i stycznia 2007 roku.

 

Fabia, Yaris, Octavia najpopularniejsze

Po dwóch miesiącach tegorocznej sprzedaży listę najpopularniejszychmodeli na polskim rynku otwierają Skoda Fabia, Toyota Yaris i Skoda Octavia -wynika z raportu firmy Samar. Największy wzrost sprzedaży od początku rokuzanotowała z kolei Toyota Auris.

 

Rusza remont na trasie Kamienna Góra - Borówno

Na 24 lipca br. zaplanowano rozpoczęcie remontu drogi wojewódzkiej nr367 na trasie Kamienna Góra - Borówno. ponad (2,6 km). Kosztywykonania remontu wyniosą ponad 2 mln zł. Kierowców czekająutrudnienia w ruchu.

 

Remonty na dolnośląskich wojewódzkich

Sezon remontowy w pełni. Dolnośląska Służba Dróg i Kolei realizujeremonty na podlegających jej drogach wojewódzkich. Kierowcy musząliczyć się z utrudnieniami na kilkunastu odcinkach.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017