Wyszukiwałeś:

387

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 387

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

UOKiK: Paliwo coraz gorszej jakości

Ponad 6 proc. stacji benzynowych w Polsce sprzedaje paliwo niewłaściwejjakości - wynika z kontroli przeprowadzonych w 2005 roku przez podległąPrezesowi UOKiK Inspekcję Handlową.

 

Visteon w Polsce na sprzedaż?

Amerykański Visteon prowadzi rozmowy z brytyjskim GKN w sprawie sprzedażyfabryk w Europie i Ameryce. Jest wśród nich Visteon Poland w Praszce.

 

Autostrady, ekspresowe i obwodnice A.D. 2006

Rząd już niejednokrotnie zapewniał, że program budowy drógekspresowych i autostrad oraz rozwoju i modernizacji dróg krajowych jestpriorytetem. W ostatnich dniach sektor transportu podsumował działania swoje ipoprzedników przedstawiając listę zrealizowanych i kontynuowanych w2006 roku inwestycji drogowych.

 

Plany modernizacji na Dolnym Śląsku

Drogowcy na Dolnym Śląsku zapowiadają na najbliższe lata modernizacje jużistniejących dróg i budowę nowych, m.in. dróg ekspresowych S8 iS3 oraz 13 obwodnic dolnośląskich miast.

 

Bezpieczne drogi w pomorskim

Według danych Ministerstwa Infrastruktury województwo pomorskie zajmujetrzecie miejsce pod względem stanu zaawansowania Programu Likwidacji MiejscNiebezpiecznych na Drogach w latach  2005-2009.

 

Nowy Colt od 35.190 zł

W polskich salonach Mitsubishi debiutuje właśnie nowa generacja najmniejszegow gamie modelu Colt. Warte podkreślenia jest to, że mimo bogatszegowyposażenia jest on tańszy od swojego poprzednika - o 1.800 zł za wersję3-drzwiową i 1.200 za pięciodrzwiową.

 

Produkcja samochodów zaczyna spadać

W porównaniu z poprzednim miesiącem, w październiku 2008 roku poziomprodukcji samochodów osobowych i dostawczych w Polsce zmniejszył się o14,3%. Cała tegoroczna produkcja jest wyższa niż w ubiegłym roku, ale widaćjuż oznaki postępującego kryzysu.

 

Ruszył przetarg na wschodnią obwodnicę Wrocławia

W ubiegłym tygodniu ogłoszony został przetarg na budowę pierwszego odcinkatzw. łącznika aglomeracyjnego A4-S8 we Wrocławiu, czyli drogiBielany-Łany-Długołęka, która będzie stanowić wschodnią obwodnicęmiasta. Jest szansa na to, że trasa powstanie przed 2013 rokiem.

 

Peterbilt wyprodukował 300-tysięczną ciężarówkę

Peterbilt Motors Company, który podobnie jak DAF Trucks należy do GrupyPACCAR, świętował wyprodukowanie 300 000 ciężarówki w swojejfabryce w Denton. Model 387 zakupiony został przez Witte BrothersExchange, Inc, którego przedstawiciele odebrali ciężarówkę zfabryki w fabryce w Denton.

 

MAN: autobusowe wyniki w 2008 r.

Dla Grupy MAN Nutzfahrzeuge rok 2008 zakończył się ponownie sukcesem. Pomimoznacznego zmniejszenia popytu na pojazdy użytkowe w drugiej połowie roku,koncern sprzedał ponad 100.000 pojazdów ciężarowych iautobusów.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017