Wyszukiwałeś:

389

. Znaleziono 17 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 389

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 17 wszystkich):

Tytuł "Autobest 2004" dla Pandy

Kolejną nagrodę, po tytule Car of the Year 2004 oraz Auto Europa, zdobył FiatPanda produkowany w Polsce.

 

Fiat: 7 milionów z Tychów

Już 7 000 000 samochodów opuściło mury fabryki Fiata w Tychach.Wczoraj (14.03.) z taśm produkcyjnych zjechał jubileuszowy model włoskiejmarki.

 

"Autostrada Sudecka" w przebudowie

Z końcem marca br. został ogłoszony przetarg na roboty drogowe dotycząceprzebudowy drogi wojewódzkiej nr 389 na odcinku Zieleniec - Mostowice w ramachprogramu Interreg III A Polska - Czechy (dofinansowanie 75%). Realizacjainwestycji o wartości blisko 7,4 mln zł potrwa do końca 2007 r.

 

Bentley Continental GT do naprawy

Należąca do koncernu Volkswagena, marka Bentley jest zmuszona wezwać doserwisów na całym świecie 1159 posiadaczy modelu Continental GT. W tychegzemplarz może wystąpić awaria układu chłodzącego przednichhamulców.

 

Pół miliona Octavii

20 kwietnia 2007 r., w fabryce Skoda Auto w Mlada Boleslav wyprodukowano 500000-ną Skodę Octavia drugiej generacji. Półmilionowy egzemplarz samochodu tosrebrna Octavia RS z benzynowym silnikiem 2.0 TFSI o mocy 200 KM (147 kW).

 

Nowy rekord prędkości

Amerykański producent super-szybkich samochodów, Shelby Supercars (SSC),poinformował ostatnio świat o nowym rekordzie ustanowionym przez jeden zprodukowanych przez niego samochodów. Model Aero TT rozwinął prędkośćrzędu 411 km/h i jest obecnie najszybszym produkowanym seryjnie autem.

 

Koreańczycy na minusie

Choć wydawać by się mogło, że koreańskie koncerny na rynkach zagranicznychi własnym radzą sobie coraz lepiej to wyniki sprzedaży z ubiegłego miesiącapokazują zupełnie inny obraz. We wrześniu br. pięć południowokoreańskichmarek sprzedało łącznie 389 919 aut, o 16% mniej niż rok wcześniej.

 

Plany modernizacji na Dolnym Śląsku

Drogowcy na Dolnym Śląsku zapowiadają na najbliższe lata modernizacje jużistniejących dróg i budowę nowych, m.in. dróg ekspresowych S8 iS3 oraz 13 obwodnic dolnośląskich miast.

 

Bezpieczniej na dolnośląskich drogach

Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu wydała w ubiegłymroku ponad 140 mln zł. Pieniądze przeznaczono w większości na remontyistniejącej sieci dróg wojewódzkich. Prace prowadzono nakilkunastu odcinkach o łącznej długości ponad 70 km.

 

Sierpniowy remont mostów i przepustów

Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu poinformowała oremontach mostów i przepustów na podlegających jej drogachwojewódzkich.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017