Wyszukiwałeś:

390

. Znaleziono 32 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 390

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 32 wszystkich):

GM na wystawie SEMA, cz. II

W sumie koncern General Motors zaprezentował w Las Vegas gamę kilkunastumodeli różnych marek wchodzących w skład międzynarodowego koncernu.

 

Nawet dla Lamborghini - Delphi w Polsce

Koncern Delphi już od jedenastu lat prowadzi działalność w Polsce. Blisko 6tys. miejsc pracy oraz trzydziestokrotny wzrost sprzedaży (komponentywyprodukowane w polskich zakładach) doskonale odzwierciedla rozwój organizacjiDelphi w Polsce.

 

Nowa generacja Zafiry z Gliwic

Dzisiaj w gliwickim zakładzie GM odbyło się uroczyste uruchomienie produkcjiOpla Zafiry najnowszej generacji. Około 90% produkowanych mini vanów będzieeksportowana m.in. na wymagające rynki Unii Europejskiej.

 

Dr Schneider dla motoryzacji

W Radomierzu należącym do Kamiennogórskiej SSE zamierza zainwestowaćfirma z kapitałem niemieckim: Dr Schneider Obróbka Plastiku Sp. z o.o.Inwestor planuje, kosztem 35 mln zł wybudować fabrykę elementów ztworzyw sztucznych stosowanych w samochodach.

 

Kia Rio: Kia w rytmie Rio

Południowokoreańska Kia to najszybciej obecnie rozwijająca się markasamochodowa w Europie. Z pewnością spora w tym zasługa stosunkowo nowej KiiRio, która na naszym rynku dostępna jest od czerwca.

 

S klasa wg AMG

Mercedes klasa S to już brzmi dumnie. Jeśli dodamy do tego jeszcze tylko trzyliterki AMG, wówczas będziemy mieli prawdziwego potwora w luksusowym wdzianku.

 

Autostradowe zapowiedzi 2006

"Rok 2006 będzie ważnym etapem w realizacji programu autostradowego wPolsce. Do użytku zostaną oddane trzy odcinki nowych bądź zmodernizowanychautostrad" - zapowiada GDDKiA.

 

Biuro Zakupów PSA Citroen Peugeot dla Europy Centralnej

15 marca 2006 r. w Bratysławie odbyło się uroczyste otwarcie przez koncernPSA Peugeot Citroen Biura Zakupów dla krajów Europy Centralnej. Inauguracjabiura związana jest z uruchomieniem wkrótce w Trnavie na Słowacji, kolejnejfabryki samochodów tego koncernu.

 

Golf VI od 51.890 zł

Na polskim rynku debiutuje jeden z najbardziej znanych modeli nie tylkoeuropejskiego rynku - Volkswagen Golf szóstej generacji. Nasz wysłannikbierze właśnie udział w pierwszych jazdach tym modelem, a my poznaliśmy jużceny Golfa VI.

 

Sierpniowy remont mostów i przepustów

Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu poinformowała oremontach mostów i przepustów na podlegających jej drogachwojewódzkich.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017