Wyszukiwałeś:

4

. Znaleziono 7979 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 4

Spróbuj też wyszukać: droga nr 4 citroen c4 picasso S80 2007 4 4

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 7979 wszystkich):

Najdroższy odcinek A-4

Pod koniec stycznia 2005 r zakończony został jeden z najtrudniejszych inajdroższych etapów w budowie autostrady A-4. Oddany do użytkowania odcinekA-4 Chorzów Batory - Gliwice Sośnica liczy około 16 km.

 

Limitowany Morgan 4/4 na 70. rocznicę

Morgan obchodzi 70-lecie produkcji. Z tej okazji brytyjski producentluksusowych, sportowych samochodów wyprodukował następcę modelu 4/4 z1936 roku.

 

Remonty na czwórce

Od 16 stycznia, w woj. małopolskim zmieniła się organizacja ruchu na drodzenr 4 z powodu rozpoczęcia remontu obiektu mostowego w Jasieniu (modernizacjadrogi na odcinku Targowisko-Tarnów). "Z utrudnieniami na"czwórce" użytkownicy drogi muszą się liczyć do marca 2007roku" - informuje Magdalena Chacaga rzecznik GDDKiA O/Kraków.

 

Relacja z budowy A-4 Zgorzelec - Krzyżowa

Minęło już ponad pięć miesięcy od przekazania wykonawcom placu budowy 51,4km odcinka autostrady A-4 ze Zgorzelca do Krzyżowej przez Generalną DyrekcjęDróg Krajowych i Autostrad. Nadszedł czas na relację z postępuprowadzonych prac.

 

Przetarg na nadzór remontu DK 4

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o otwarciuofert w przetargu na nadzór nad realizacją przebudowy drogi krajowej nr4 na odcinku Machowa-Łańcut.

 

A-4 – Droga przez mękę

Autostrada A-4 to docelowo jedna z dwóch polskich drógłączących wschód z zachodem, jednak na razie nie spełnia swojegozadania, ponieważ  istnieje tylko środkowy odcinek trasy. Autostrada A-4miała być gotowa do Euro 2012, jednak prawdopodobnie nie uda się wybudowaćodcinka do granicy z Ukrainą.

 

911 Targa na jesieni

Porsche sukcesywnie odnawia całą gamę rodziny 911. Po wcześniejszychzmianach w modelach Carrera i Carrera S oraz czteronapędowych Carrera 4 i 4Sprzyszedł czas na 911 Targa 4 i 4 S, które w sprzedaży pojawią się wpaździerniku br.

 

Kolejna umowa na remont DK 4

Podpisano umowę na modernizację ostatniej, czwartej części zadaniazwiązanego z przebudową drogi krajowej nr 4 na odcinku Machowa –Łańcut. Kontrakt obejmuje fragment krajowej czwórki z Rzeszowa doŁańcuta. Prace będą kosztować prawie 92 mln zł.

 

Paliwo poniżej 4 zł?

W minionym tygodniu ceny paliw na stacjach tankowania w Polsce znówspadły. Nieprzerwanie od dłuższego czasu spadają ceny hurtowe benzyny ioleju napędowego w Polsce, sięgnęły już poziomów nie notowanych odmiesięcy. Na rynku detalicznym oczekujemy zatem w najbliższych dniach dalszegociągu obniżek, Być może nawet poniżej 4 zł za litr - informuje portale-petrol.pl.

 

1.4 TSI zdobywcą Engine Of The Year 2009

Międzynarodowe jury złożone z 65 dziennikarzy motoryzacyjnych z 32krajów po raz 11 wybrało najlepsze silniki samochodowe. Głównytytuł zdobył podwójnie doładowany silnik 1.4 TSI produkcjiVolkswagena. Poza tym wygrał swoją klasę pojemnościową oraz tytuł GreenEngine of The Year 2009.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017