Wyszukiwałeś:

715

. Znaleziono 60 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 715

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (31 - 40 z 60 wszystkich):

Tania Toyota z Polski?

Kilka miesięcy temu Toyota zapowiedziała, że wprowadzi do swojej ofertybardzo tani model, który trafi na rynki krajów rozwijających się. Tanie autorodzinne Toyoty będzie prawdopodobnie produkowane w Polsce. Dziennik dotarł doinformacji o rozmowach japońskiego koncernu z przedstawicielami polskichwładz.

 

Dobry początek roku

W lutym polskie fabryki wyprodukowały łącznie 62 465 samochodów osobowych idostawczych. To o blisko 8,5% więcej niż przed rokiem.

 

PAIiIZ: sektor motoryzacyjny odradza się w szybkim tempie

Od stycznia do końca lutego w Polsce przybyło 44 798 nowych samochodówosobowych, o 21,6 proc. więcej niż w roku 2006. Tylko w lutym Polacy kupiliponad 22 tysiące nowych aut, tj. o 3,3 proc. mniej niż w styczniu i ponad 21,3proc. więcej niż w rok wcześniej - podaje serwis informacyjny PolskiejAgencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych.

 

Ruszyła produkcja nowego Mondeo

W belgijskiej fabryce Forda w miejscowości Genk, niecałe 12 miesięcy porozpoczęciu produkcji modeli S-Max oraz Galaxy, uruchomiona została produkcjanowej generacji modelu Ford Mondeo.

 

Następca Astry wyjedzie z Gliwic

Gliwice będą jednym z czetrech miejsc produkcji nowego modelu kompaktowegoOpla - poinformował koncern General Motors.

 

Milion aut z polskich fabryk

W 2007 roku z polskich fabryk może wyjechać rekordowe około 800 tys.samochodów osobowych. Perspektywy są jeszcze lepsze – niedługo polskiefabryki będą musiały produkować co najmniej milion pojazdów rocznie, abynie dać się wyprzedzić fabrykom na Słowacji.

 

Prawo do Naprawy

Reprezentanci motoryzacyjnego rynku części i napraw uruchomili kampanię Prawodo Naprawy. Celem jej jest ochrona prawa do konsumenckiego wyboru orazkonkurencji na rynku samochodowych części zamiennych, serwisowania i napraworaz narzędzi i wyposażenia warsztatowego.

 

Rekordowy Chrysler

Rok 2007 zakończył się dla Chrysler LLC rekordowym wynikiem sprzedaży238.218 pojazdów, co oznacza pobicie wszelkich poprzednichrekordów sprzedaży w historii koncernu  – także i tegosprzed 10 laty.

 

Ferrari od Edo

W kwestii tuningowania samochodów marki Ferrari ciężko sięwypowiadać, a jeszcze trudniej coś zrobić. Nie odstraszyło to jednak firmyEdo Competition, która postanowiła wziąć pod lupę Ferrari Enzo.

 

Targi w Paryżu wystartowały

Mondial de l'Automobile, jedna z największych wystaw w branży motoryzacyjnejnie tylko na Starym Kontynencie, rozpoczął się właśnie dniami prasowymi(2-3 października). Nie zabraknie na nich również przedstawicielamojeauto.pl. Od soboty zaś hale wystawowe będą otwarte dla zwiedzających izamkną się dopiero 19 października.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018