Wyszukiwałeś:

ct

. Znaleziono 61 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ct

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (31 - 40 z 61 wszystkich):

Ekologiczny Reflex Forda

Koncepcyjny model Ford Reflex jest jedną z głównych gwiazd tegorocznychtargów w Detroit. Reflex jest bowiem wyposażony w hybrydowy systemdieslowo-elektryczny.

 

Elektryczny Japończyk dla USA

Mitsubishi zamierza wdrożyć ambitne plany przejęcia 'zelektryfikowanego'segmentu samochodów osobowych w Stanach Zjednoczonych. Zanim to jednaknastąpi, samochód napędzany baterią litowo-jonową dostępny będzie jedyniedla klientów w Kraju Kwitnącej Wiśni.

 

Nie będzie następcy Pacifica

Prace nad następcą modelu Chrysler Pacific, który na rynku miał siępojawić w 2008 roku, zostały wstrzymane. Czy to oznacza, iż amerykańskikoncern zrezygnuje z przedstawiciela w klasie minivanów?

 

Genewa 2010: Co nas czeka?

Do rozpoczęcia targów motoryzacyjnych w Genewie pozostał już tylkonieco ponad tydzień. Większość producentów odkryła już swoje kartyi zdradziła, jeśli nie w całości, to przynajmniej w pewnej części, czym wtym roku zamierza urzec genewską publiczność. Zapraszamy więc nakrótką wycieczką, tuż przed wybiciem godziny "zero" byprzekonać się, czy warto w tym roku bliżej zainteresować sięnajważniejszą chyba europejską wystawą samochodową na Starym Kontynencie.

 
 

Genewa w zasięgu ręki

Już za parę dni rusza pełną parą najważniejsza impreza motoryzacyjna w tejczęści Europy. Kryzys na szczęście zawiódł, dzięki czemu w tym rokubędziemy mogli cieszyć się jeszcze większą liczbą niespodzianek.Sprawdźmy, jakich nowości możemy spodziewać się w tym roku.

 
 

Car of the Year 2011 - kandydaci

Znana jest już wstępna lista kandydatów, którzy będąrywalizować o najbardziej prestiżową nagrodę na Starym Kontynencie - Car ofthe Year. Samochód Roku 2011 poznamy 29 listopada br.

 

Kia: rekordowe zainteresowanie

Ubiegłomiesięczny wynik przyjęliśmy trochę z zaskoczeniem, trochęwydawało nam się, że mamy do czynienia z jednorazowym zdarzeniem,które już się nie powtórzy. A tymczasem drugi miesiąc z rzędurankingi Top Ten mojeauto.pl odbywają się pod dyktando Kii, którazajęła najwyższy stopień podium we wszystkich trzech kategoriach.

 

Nowości 2011

Już za parę dni początek 2011 roku. Nowy rok, jak zwykle, przynosi nam sporonowości. Nie inaczej jest i w branży motoryzacyjnej, która poprzełamaniu kryzysu szykuje dla nas wiele mniej lub bardziej ciekawych premier.Poniżej prezentujemy listę tych nowości i okres, kiedy wjadą one na polskirynek.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018