Wyszukiwałeś:

ct

. Znaleziono 62 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ct

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (31 - 40 z 62 wszystkich):

Ekologiczny Reflex Forda

Koncepcyjny model Ford Reflex jest jedną z głównych gwiazd tegorocznychtargów w Detroit. Reflex jest bowiem wyposażony w hybrydowy systemdieslowo-elektryczny.

 

Elektryczny Japończyk dla USA

Mitsubishi zamierza wdrożyć ambitne plany przejęcia 'zelektryfikowanego'segmentu samochodów osobowych w Stanach Zjednoczonych. Zanim to jednaknastąpi, samochód napędzany baterią litowo-jonową dostępny będzie jedyniedla klientów w Kraju Kwitnącej Wiśni.

 

Nie będzie następcy Pacifica

Prace nad następcą modelu Chrysler Pacific, który na rynku miał siępojawić w 2008 roku, zostały wstrzymane. Czy to oznacza, iż amerykańskikoncern zrezygnuje z przedstawiciela w klasie minivanów?

 

Genewa 2010: Co nas czeka?

Do rozpoczęcia targów motoryzacyjnych w Genewie pozostał już tylkonieco ponad tydzień. Większość producentów odkryła już swoje kartyi zdradziła, jeśli nie w całości, to przynajmniej w pewnej części, czym wtym roku zamierza urzec genewską publiczność. Zapraszamy więc nakrótką wycieczką, tuż przed wybiciem godziny "zero" byprzekonać się, czy warto w tym roku bliżej zainteresować sięnajważniejszą chyba europejską wystawą samochodową na Starym Kontynencie.

 
 

Genewa w zasięgu ręki

Już za parę dni rusza pełną parą najważniejsza impreza motoryzacyjna w tejczęści Europy. Kryzys na szczęście zawiódł, dzięki czemu w tym rokubędziemy mogli cieszyć się jeszcze większą liczbą niespodzianek.Sprawdźmy, jakich nowości możemy spodziewać się w tym roku.

 
 

Car of the Year 2011 - kandydaci

Znana jest już wstępna lista kandydatów, którzy będąrywalizować o najbardziej prestiżową nagrodę na Starym Kontynencie - Car ofthe Year. Samochód Roku 2011 poznamy 29 listopada br.

 

Kia: rekordowe zainteresowanie

Ubiegłomiesięczny wynik przyjęliśmy trochę z zaskoczeniem, trochęwydawało nam się, że mamy do czynienia z jednorazowym zdarzeniem,które już się nie powtórzy. A tymczasem drugi miesiąc z rzędurankingi Top Ten mojeauto.pl odbywają się pod dyktando Kii, którazajęła najwyższy stopień podium we wszystkich trzech kategoriach.

 

Toyota sprzedał 6 mln hybryd

Japoński koncern dumnie ogłasza, że do 31 grudnia 2013 roku sprzedał 6 mlnegzemplarzy hybrydowych modeli Toyoty i  Lexusa.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018