Wyszukiwałeś:

lpg

. Znaleziono 722 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: lpg

Spróbuj też wyszukać: instalacja gazowa gaz lpg passat 1997 1 6

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (31 - 40 z 722 wszystkich):

Polska: Więcej aut zasilanych LPG

Jak wynika z raportu przedstawionego przez Polską Organizację Gazu Płynnegopolski rynek autogazu jest jednym z najprężniej rozwijających się na całymświecie. Na koniec 2005 roku w Polsce jeździło 1 770 000 samochodównapędzanych LPG.

 

Koreańska hybryda z LPG

Koreański koncern Hyundai obrał niestandardową drogę dla rozwoju samochoduhybrydowego. Jego konstruktorzy opracowali silnik zasilany gazem LPG,który jest wspomagany przez jednostkę elektryczną.

 

LPG z najmniejszym TSI w Octavii

Oferta Skoda Auto Polska na modele dostępne z instalacją LPG zostałaposzerzona o Octavię napędzaną silnikiem 1.4 TSI o mocy 122 KM.

 

Samoobsługa przy LPG

Zdaniem POPiHN (Polska Organizacja Przemysłu i Handlu Naftowego), z prawnegopunktu widzenia nie ma żadnych przeszkód, aby na stacjach benzynowychwprowadzić samoobsługowe stanowiska z gazem LPG

 

Tańsze LPG dzięki samoobsłudze?

Moment, w którym kierowcy-właściciele aut wyposażonych w instalacjęgazową będą samodzielnie tankować LPG, zbliża się nieubłaganie. Resortygospodarki oraz transportu uzgodniły już zakres niezbędnych prac dowykonania.

 

Przerzucimy się na CNG, gdy wzrosną ceny LPG?

Wzrost cen gazu LPG może zmienić rynek paliw alternatywnych na korzyść gazuziemnego. Czy obok dwóch milionów aut napędzanych gazem LPG, zajakiś czas po polskich drogach będzie jeździła podobna liczbasamochodów z instalacją CNG?

 

Wątek na forum: istalować LPG?

Witam,nod jakiegoś czasu zastanawiam się nad zainstalowaniem LPG w swoim Fordzie.nnCzy ktoś może mi powiedzieć czym się kierować i na co zwrócić uwagę ?nnZ góry dziękuję :) Kaczorro

 

Tankowanie LPG nie jest takie straszne!

Od pewnego czasu przepisy pozwalają na samodzielne tankowanie gazu LPG przezklientów. Coraz większa liczba stacji paliw daje taką możliwość. Tonic trudnego! Z naszego materiału dowiesz się jak to zrobić!

 

Opel Corsa z zasilaniem LPG - ekologia i oszczędność

W polskich salonach Opla możecie już kupować Corsy zasilane gazem LPG. Sątańsze w eksploatacji i mniej dokuczliwe dla środowiska.

 

Skoda z łatwym dostępem do LPG

Montaż zestawu LPG w samochodach Skody będzie jeszcze łatwiejszy. Landi Renzoprzygotowało gotowe zestawy, które pozwolą skrócić montaż izminimalizować ryzyko usterki.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018