Wyszukiwałeś:

odcinek

. Znaleziono 2941 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: odcinek

Spróbuj też wyszukać: odcinek 6

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (31 - 40 z 2941 wszystkich):

Bytom czeka na autostradę i obwodnicę

Bytom czeka na autostradę i trzeci odcinek obwodnicy. Kierowcy muszą uzbroićsię w cierpliwość bo latem trzeba będzie być przygotowanym na utrudnieniana Chorzowskiej z powodu przebudowy skrzyżowania Chorzowskiej z Głowackiego.Prace drogowe przy autostradzie A1 także komplikują podróżowanie.

 

KOlejny etap obwodnicy Piotrkowa zgodnie z planem

Zgodnie z planem przebiegają prace związane z budową trzeciego odcinkaobwodnicy N-S w Piotrkowie Trybunalskim. Odcinek połączy ulicę Słowackiego zprojektowanym przedłużeniem ulicy Modrzewskiego.

 

Wrocław ma już swoją Autostradową Obwodnicę z Mostem Rędzińskim

Dzisiaj, 31 sierpnia oddawany jest ostatni - 10 kilometrowy - odcinekAutostradowej Obwodnicy Wrocławia wraz z Mostem Rędzińskim, któryzamyka całą inwestycję. Prace budowlane na odcinku od węzła Lotnisko dowęzła Północ (ok. 20 km) trwały 29 miesięcy i kosztowały 2 mld zł.Dodatkową inwestycją była budowa w ciągu trasy jednego z największychmostów w Polsce, tzw. Mostu Rędzińskiego.

 

Przygraniczny odcinek A4 ze wsparciem

Projekt "Budowa autostrady A-4 Rzeszów - Korczowa" otrzymałdofinansowanie unijne w ramach Programu Operacyjnego „Infrastruktura iŚrodowisko". Całkowity koszt zadania wyniesie ponad 4,75 mld złotych, akwota dofinansowania projektu wynosi przeszło miliard złotych.

 

Obwodnica Torunia bezpłatna tylko przez 90 dni

Odcinek autostrady A1 z Nowych Marz do Torunia ma zostać otwarty 14października 2011 roku. Ministerstwo Infrastruktury zadecydowało, żeobwodnica autostradowa Torunia między węzłem Czerniewice a węzłem Turznobędzie bezpłatna tylko przez 90 dni. Takie rozwiązanie nie satysfakcjonujeani kierowców, ani władz Torunia.

 

S8 Wrocław - Łódź w budowie

Blisko 114 kilometrowy odcinek drogi ekspresowej S8 Wrocław –Łódź jest w budowie. Kilka dni temu Generalna Dyrekcja DrógKrajowych i Autostrad podpisała umowy z wykonawcami na budowę czterechostatnich odcinków (2, 3, 4 i 5) ekspresowej S8 z miejscowościWalichnowy do węzła Łódź – Południe. Wykonawcy mają czas nawyzwiązanie się z umowy do marca 2014 roku.

 

Powstaje Trasa Górna w Łodzi

Trasa Górna to w ostatnich latach najważniejsza inwestycja drogowa wŁodzi. Będzie to nowa droga łącząca istniejącą Al. Jana Pawła II z ul.Rzgowską, tworząc nowy odcinek drogi krajowej Nr 1. Koszt całej inwestycji to425,2 mln zł. Z uwagi na to, że projekt znalazł się na liścieprojektów kluczowych przyznane zostały na jego realizacje funduszeunijne w wysokości blisko 50 procent wartości inwestycji. Pierwsze samochodypowinny pojechać dwujezdniową Trasą Górna z końcem 2013 roku.Wykonawcą inwestycji jest firma Mosty Łódź.

 

Wniosek o decyzję środowiskową na S74 Cedzyna - Łagów ? Jałowęsy

Jeszcze w tym roku powinniśmy poznać przebieg przyszłej drogi ekspresowej S74między Kielcami a Opatowem. Kielecki oddział Generalnej Dyrekcji DrógKrajowych i Autostrad złożył wniosek o wydanie decyzji środowiskowej doRegionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska na odcinek S74 Cedzyna –Łagów – Jałowęsy. Na mocy tej decyzji wybrany zostanie jeden zczterech proponowanych wariantów drogi.

 

Przetarg na kolejny odcinek S8

Przetarg na kolejny fragment drogi ekspresowej S8 na Podlasiu, od Mężenina doJeżewa ogłosiła GDDKiA. Miesiąc wcześniej ruszył przetarg na sąsiedniodcinek od obw. Zambrowa do Mężenina. Tym samym trwa właśnie wybórwykonawców dla całego, brakującego odcinka ”eski” pomiędzyistniejącą obwodnicą Zambrowa, a odcinkiem Jeżewo –Białystok (w sumie29,66 km.).

 

Ostatni odcinek autostradowej obwodnicy Rzeszowa dla kierowców

Od piątku (13.12.2013) kierowcy mogą korzystać z nowego, ponad4-kilometrowego odcinka drogi ekspresowej S19 prowadzącego od węzłaautostradowego Rzeszów Zachód do węzła Świlcza zlokalizowanegona krajowej „czwórce”. Oddany odcinek jest częściąautostradowej obwodnicy Rzeszowa. Wykonawcą prac była firma EUROVIA. Wartośćrobót to 142,9 mln zł.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018