Wyszukiwałeś:

ssangyong

. Znaleziono 426 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ssangyong

Spróbuj też wyszukać: SsangYong Actyon Sports ssangyong musso ssangyong błotnik

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (31 - 40 z 426 wszystkich):

Ssangyong Actyon SUT: Pick-up z Korei

Na Międzynarodowych Targach Samochodowych w Busan, Ssangyong prezentuje nowąwersję nadwoziową modelu Actyon. Tym razem koreańska marka zaproponowałaswój model farmerom z Teksasu i Australii, którzy gustują w Pick-upach.

 

promocyjne ceny firmy SsangYong

Firma Ssangyong Poland ogłosiła nową promocję na modele Actyon oraz ActyonSports z rocznika produkcji 2008. Oferta promocyjna obowiązuje do 31 lipca 2008roku.

 

Ssangyong rozpoczął wyprzedaż

Polski oddział marki Ssangyong ogłosił ceny wyprzedażowe na wszystkie modelez rocznika produkcji 2008. Nowe, wyprzedażowe ceny są niższe od poprzednichnawet o 13%, w zależności od wersji wyposażeniowej i modelu.

 

SsangYong XIV-1 Concept

Patrząc na samochody marki SsangYong można się zastanawiać nad tym kto byto kupił. Potem widuje się je na naszy ulicach. We Frankfurcie koreańskiproducent pokazał swoją wizję na najbliższe lata.

 

Ssangyong Actyon Sports: Pozorant

Marka Ssangyong kilka lat temu postanowiła zniknąć na chwilę zmotoryzacyjnej sceny, by po chwili powrócić z mocnym przytupem.Zmieniła się filozofia marki, stylistyka i jakość samochodów, aleniektóre przyzwyczajenia pozostały. Jakie? Dowiemy się sprawdzającmodel, którego nazwę ciężko jest wymówić.

 

Ssangyong prezentuje dużego SUV-a

W Genewie marka Ssangyong zaprezentowała koncepcyjny model SIV-1, a narozpoczynającej się właśnie wystawie w Seulu prototyp o nazwie LIV-1. Jakzwał, tak zwał, trzeba jednak przyznać, że pod względem stylistycznymSsangyong robi całkiem duże postępy.

 

Ssangyong przedstawia elektryczne Korando

Na 35. Międzynarodowych Targach Technologii Środowiska i Energii Odnawialnej odbywającej się w Seulu, koreańska marka Ssangyong zaprezentowała Korando CEV-R.

 

SsangYong dostarcza nowe Korando C do Europy

W Wiesbaden koreański producent zaprezentował swój najnowszy modelKorando C. SsangYong jesienią rozpocznie sprzedaż nowego samochodu na starym kontynencie. Do tej pory auto dostępne było jedynie w Korei i Chinach.

 

Ssangyong Turismo 2016 - niebrzydki van

Chiński Ssangyong wypuszcza na rynek kolejny model - Turismo. Auto będzie7-osobowym vanem o niezłej stylisyce. Czy zdobędzie popularność na StarymKontynencie?

 

SsangYong Tivoli: Udany desant na Europę

Możemy już teraz przyznać się bez bicia, że SsangYong Tivoli mocno naszaskoczył. Koreańczycy wzorowo odrobili lekcję i wyciągnęli wnioski zwłasnych błędów. Marka wróciła na rynek europejski z solidnymproduktem, którego nikt w Korei nie musi się wstydzić. Tylko jakprzekonać konserwatywnych klientów ze Starego Kontynentu do nowego,lepszego auta marki, która dopiero wypracowuje sobie pozycje na rynku?

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018