Wyszukiwałeś:

ssangyong

. Znaleziono 174 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ssangyong

Spróbuj też wyszukać: SsangYong Actyon Sports ssangyong musso ssangyong błotnik

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (31 - 40 z 174 wszystkich):

SsangYong Kyron

Południowo-koreański producent wdroży wkrótce do produkcji swójnajnowszy model. Następca Musso jest luksusowym, ale względnie małym SUV-emczwartego co do wielkości producenta z Korei.

 

Miliard dolarów dla Ssangyonga

Największa chińska firma motoryzacyjna SAIC, będąca właścicielemkoreańskiej marki Ssangyong, przekazała miliard dolarów na jej rozwój.

 

Wzrost sprzedaży o 394%!

Taki wynik uzyskała w zakończonym już roku na polskim rynku marka Ssangyong.I choć brzmi to bardzo dobrze, wręcz rewelacyjnie, szczególnie na tle całegopolskiego rynku, to jednak sam poziom sprzedaży nie jest chyba jeszcze w pełnizadowalający władze firmy.

 

Ssangyong Kyron: Więcej niż SUV

Gama modeli Ssangyonga rozrasta się niczym grzyby po deszczu. Koreańska markato już nie jeden, czy zaledwie dwa modele. Prawie wszystkie w dodatku aspirujądo miana terenowych. Jak w tej hierarchii plasuje się zatem model Kyron?Pojeździliśmy, popatrzeliśmy, posprawdzaliśmy i trochę się nawetzdziwiliśmy.

 

New Kyron - czwarta nowość

New Kyron to już czwarta nowość koncernu Ssangyong Motor Company wprowadzonado polskiej oferty w 2007 roku. Nowy, odświeżony model Kyron, to połączenielimuzyny i samochodu terenowego.

 

Rexton II NAVI

Firma Ssangyong wprowadziła do swojej oferty specjalną wersję NAVI modeluSsangyong Rexton II. Oferta promocyjna Rexton II NAVI obejmuje wszystkiesamochody z rocznika produkcji 2007.

 

W polo na plaży

30 sierpnia w Sopocie odbył się pierwszy w naszym kraju mecz polo na plaży.Spotkanie to odbyło się w ramach turnieju Ssangyong Sopot Polo Beach Masters2007.

 

Ssangyong Kyron: Nikogo się nie boję!

Już poprzednia wersja (przed ubiegłorocznym faceliftingiem) śmiało i bezżadnych kompleksów stawała przed konkurencją. Wydaje się, że pozmianach odmłodzony Kyron nabrał jeszcze więcej ogłady i pewności, i materaz sporo atutów, by skutecznie zacząć rywalizować z najlepszymi.

 

Nowe salony Ssangyonga

We wrześniu oraz w październiku sieć salonów koreańskiej markiSsangyong na polskim rynku powiększy się łącznie o 4 nowe punkty sprzedażyi obsługi posprzedażnej.

 

Ssangyong otwiera nowe salony

Wrzesień stał dla Ssangyonga pod znakiem otwarcia nowych salonów. Listasalonów tej marki rozszerzyła się o kolejne dwa punkty.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017