Wyszukiwałeś:

warszawa

. Znaleziono 1227 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: warszawa

Spróbuj też wyszukać: warszawa m20 samochod warszawa warszawa auto

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (31 - 40 z 1227 wszystkich):

Warszawa: Aż 11 chętnych na budowę węzła

W przetargu na budowę węzła Łopuszańska w Warszawie, ogłoszonym w połowiemaja przez Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie, chce wziąć udział aż11 firm. Złożyły one wnioski o dopuszczenie do kolejnego etapu postępowania.Wybrane firmy będą mogły przedstawić swoje oferty.

 

Warszawa: Droga ekspresowa utrudni ruch

W związku z trwającą budową drogi ekspresowej S8 na terenie Warszawy, oddziś pojawią się nowe utrudnienia w ruchu drogowym. Kierowcy poruszającysię po stolicy muszą uważać na al. Prymasa Tysiąclecia, którazostanie tymczasowo zwężona.

 

Warszawa: Południowa Obwodnica coraz bliżej

W Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim miała miejsce rozprawaadministracyjna, która dotyczyła wydania pozwolenia na budowę drogiekspresowej S2 (Południowa Obwodnica Warszawy) i drogi ekspresowej S79. Tokolejny krok przybliżający realizację inwestycji.

 

Warszawa: Utrudnienia na wylotówce

W związku z budową drogi ekspresowej S8 w Warszawie, pojawią się kolejneutrudnienia. Tym razem tymczasowa organizacja ruchu zostanie wprowadzona naulicy Poznańskiej, która stanowi przedłużenie ulicy Połczyńskiejpoza granicami miasta.

 

Warszawa: Jest pozwolenie na Południową Obwodnicę

Wojewoda Mazowiecki wydał pozwolenie na budowę odcinka Południowej ObwodnicyWarszawy, czyli dróg ekspresowych S2 i S79. Inwestycja ma byćrealizowana w latach 2008-2010 i będzie kosztować 1 mld zł.

 

Warszawa: Obwodnica nabiera kształtów

Projektowana Południowa Obwodnica Warszawy nabiera kształtów, niestetyjak na razie wyłącznie w planach. Do 2010 roku powinna powstać jej pierwszaczęść od węzła Konotopa do ul. Puławskiej. Niestety przygotowania dobudowy kolejnego odcinka przedłużają się.

 

Warszawa: Utrudnienia na al. Prymasa Tysiąclecia

Urząd Miejski w Warszawie poinformował o kolejnych utrudnieniach związanych zbudową drogi ekspresowej S8 na terenie Warszawy. Tym razem nowa organizacjaruchu zostanie wprowadzona na al. Prymasa Tysiąclecia. Zmiany będąobowiązywać do czerwca 2009 roku.

 

Warszawa inwestuje w drogi i mosty

Radni miejscy w Warszawie przyjęli przyszłoroczny budżet stolicy. Najwięcejpieniędzy, aż 29% dostępnych środków, zostanie przeznaczonych nainwestycje związane z transportem, w tym na drogi i mosty (m.in. na budowętrasy Mostu Północnego).

 

Warszawa: Ruszyły przygotowania do budowy S2

Rozpoczęły się prace przygotowawcze do budowy drogi ekspresowej S2 od węzłaLotnisko do węzła Puławska wraz z budową Trasy NS (S79). Droga będziestanowić odcinek Południowej Obwodnicy Warszawy. Do końca lutego robotnicyuporządkują teren pod budowę trasy.

 

Warszawa: Otwarto oferty cenowe na Most Północny

Po kilkukrotnym przekładaniu terminu, udało się w końcu otworzyć ofertycenowe w przetargu na budowę Trasy Mostu Północnego w Warszawie.Złożyło je ośmiu potencjalnych wykonawców. Firmy liczą sobie zarealizację inwestycji od ponad 977 mln zł do blisko 1,5 mld zł.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018