Wyszukiwałeś:

40

. Znaleziono 1644 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 40

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1644 wszystkich):

Siedem miejsc za 40 750 PLN

Moda na tworzenie przez producentów zupełnie nowych segmentów samochodowychtrwa już od dłuższego czasu i nic nie wskazuje na to, że w najbliższymczasie się to zmieni. Skutkiem takiej polityki są auta, których klasyfikacjaw jedną konkretną klasę byłaby niedomówieniem, zaś wiązanie ich z wielomaklasami ze sobą, w pewnym momencie staje się nadużyciem. Nie inaczejpostąpiła rumuńska Dacia, która na polskim rynku rozpoczyna wprowadzanieLogana MCV, zbudowanego na płycie dobrze znanej wersji sedan ale aspiruj

 

40 milionów pojazdów Mazdy

Mazda obchodzi niemały jubileusz. Z taśm jednej z fabryk zjechał właśnie40-milionowy pojazd mechaniczny japońskiego producenta.

 

40 Solarisów Urbino dla Bremy

W halach firmy Solaris budowanych jest obecnie 40 autobusów Urbino, które odpoczątku 2008 zadbają o komfort podróżujących pasażerów w Bremie.Wszystkie są autobusami niskopodłogowymi. Podobnie jak te dostarczone podkoniec 2006 roku są, dzięki najnowocześniejszej technice, przyjazne dlaśrodowiska.

 

Euro NCAP: Bezpieczeństwo czy marketing?

Jeszcze kiedyś, przed trzema, czterema laty, wynik pięciogwiazdkowy zaochronę podczas testów zderzeniowych Euro NCAP był marzeniem wszystkichchyba producentów wytwarzających samochody. Dziś, kiedy taki rezultatpowoli staje się normą, pojawia się pytanie, czy rzeczywiście auta stająsię tak bezpieczne, czy też może producenci nauczyli się odpowiednioprzygotowywać swoje modele.

 

Nowa Fabia kombi od 40 000 zł

Firma Skoda Auto Polska podała ceny, jakie będą obowiązywać na nowejgeneracji model Fabia kombi. Czeski konkurent dla Peugeot 207 oraz Renault Cliow tej samej wersji nadwoziowej kosztuje od 40 000 do 63 500 zł.

 

Fabia kombi od 40 000 zł

Do polskich salonów Skody wjechała druga generacja Fabii kombi. Wraz zegzemplarzami przedstawione zostały również ceny samochodu,które zaczynają się od 40 000 zł.

 

Utrudnienia na małopolskich drogach

Kierowcy poruszający się po drogach krajowych na terenie województwamałopolskiego napotkają liczne utrudnienia w ruchu drogowym. Powodem jesttrwający właśnie okres wzmożonych prac remontowych na głównychdrogach.

 

Trwają prace przy obwodnicy Kędzierzyna

Od kilku tygodni prowadzone są prace związane z budową południowego odcinkaobwodnicy Kędzierzyna-Koźla. Jednym z najważniejszych zadań objętychinwestycją będzie budowa nowego mostu przez Odrę. Kilka dni temu miałomiejsce wmurowanie aktu erekcyjnego pod ten obiekt.

 

40 milionów od Suzuki

W połowie 2009 Suzuki Motor Corporation osiągnęło skumulowaną sprzedać 40mln sztuk samochodów na całym świecie.  W Japonii sprzedażwyniosła 19.666 000 sztuk (z czego 18.282 000 to samochody zaliczane dosegmentu mini, oraz 1.384 000 pozostałych pojazdów) i 20.355,000 pozaJaponią.

 

GDDKiA żąda od Alpine Bau 40 mln euro kary

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad żąda od konsorcjum AlpineBau zapłaty kary umownej w wysokości około 40 mln euro, czyli 15 proc.kontraktu za rozwiązanie umowy na budowę 18,3-kilometrowego odcinka autostradyA1 Świerklany – Gorzyczki z winy wykonawcy. GDDKiA rozpoczęła jużformalną procedurę wyegzekwowania kary.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017