Wyszukiwałeś:

4007

. Znaleziono 22 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 4007

Spróbuj też wyszukać: c4 picasso grand Prius laguna

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 22 wszystkich):

Francuskie 4x4

Peugeot wraz z Citroenem planują wypuścić na rynek samochód napędzanyna cztery koła, który będzie się doskonale spisywać podczas jazdy wterenie. Wiadomo już, że będzie on oparty na płycie podłogowej MitsubishiOutlander.

 

C-Crosser i 4007 od PSA

Francuski koncern PSA Citroen Peugeot zamierza w niedługim czasie rozpocząćbatalię o klientów w segmencie SUV-ów. Producent od lipca 2007roku oferował będzie dwie sportowe terenówki - Citroena C-Crosser iPeugeota 4007.

 

C-Crosser: Pierwszy SUV Citroena

Citroen C-Crosser, którego oficjalna światowa premiera odbędzie się jużniebawem podczas targów genewskich, do sprzedaży trafi latem tego roku. Debiutna polskim rynku został przewidziany na przełomie drugiego i trzeciegokwartału.

 

Peugeot na terenowo

Już za niecały miesiąc, podczas targów w Genewie, światową premieręświętować będzie Peugeot 4007, pierwszy SUV z lwem na masce. Na naszym rynkuprzyjdzie nam poczekać na to auto niestety do przyszłego roku.

 

Outlander dla Europy z Europy

Mitsubishi podjęło decyzję o przeniesieniu produkcji modelu Outlanderprzeznaczonego na europejski rynek do holenderskiej fabryki NedCar.

 

Francuski SUV made in Japan

Moda na SUV-y dotarła i nad Sekwanę. Citroen jako pierwszy z francuskichproducentów motoryzacyjnych wprowadza do sprzedaży pojazd sportowo-rekreacyjnydysponujący napędem 4x4. Szanse na sukces rynkowy Citroena C-Crosser sąspore, bo za wszystkim stoi technologia Mitsubishi.

 

SUV-y z PSA popularne

Sprzedaż nowych modeli SUV koncernu PSA Peugeot Citroen po czterech miesiącachod rynkowego debiutu utrzymuje się powyżej zakładanego wcześniej poziomu.Informację tą podał wczoraj francuski dziennik Le Figaro cytując słowaprzedstawicieli francuskiej firmy.

 

SUV-y koncernu PSA z Holandii

Mitsubishi Motors Corp. (MMC) zakomunikowało, że w porozumieniu z koncernemPSA zdecydowało się przenieść produkcję francuskich SUV-ów Peugeota4007 i Citroena C-Crosser z Japonii do swojej fabryki w Holandii. Transfereuropejskich egzemplarzy oficjalnie nastąpi 1 stycznia 2009 roku.

 

Podwójne sprzęgło w 4007 i C-Crosser

Jazda nowymi SUV-ami marki Peugeot i Citroen będzie teraz jeszcze wygodniejsza.Do wyposażenia tych modeli doszła bowiem nowa, dwusprzęgłowa skrzyniabiegów.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017