Wyszukiwałeś:

403

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 403

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

Ford Focus C-Max: Dynamicznie, oszczędnie i rodzinnie

Czy minivany z silnikami diesla to przyszłość europejskiego rynkumotoryzacyjnego? Choć tak kategorycznie nie chcemy przesądzać, to jednaksporo prawdy kryje się w tej tezie.

 

30 lat Fiesty

30 lat temu rozpoczęła się sprzedaż jednego z najbardziej popularnych modeliw klasie małych aut. Ford Fiesta, bo o tym modelu mowa, od tego czasuwyprodukowany został w liczbie ponad 11,6 miliona egzemplarzy.

 

Obwodnica potrzebna od zaraz

Władze powiatu olkuskiego wpisały projekt budowy olkuskiej obwodnicy dolokalnej strategii rozwoju i starają się pozyskać pieniądze z europejskiegofunduszu spójności. Wcześniej jednak musi zostać zatwierdzony projektzagospodarowania przestrzennego uwzględniający protesty mieszkańców(wyłączenie terenów leśnych z projektu) co niestety się opóźnia.

 

VW na czele, Fiat ze sporym wzrostem

We wrześniu, spośród wszystkich liczących się na europejskim rynku mareksamochodowych, Fiat zanotował największy wzrost sprzedaży. Liderem sprzedażypozostaje jednak niezmiennie Volkswagen.

 

Nowy most w Toruniu na liście rezerwowej

Budowa nowego mostu drogowego przez Wisłę w Toruniu znalazła się na tzw.liście rezerwowej propozycji kluczowych projektów inwestycyjnychprzewidzianych do realizacji w latach 2007-2013. Listy inwestycji będą terazpoddane konsultacjom społecznym.

 

Niebezpieczna maska Foxa

Przedsiębiorca Kulczyk Tradex Sp. z o.o., polski przedstawiciel spółkiVolkswagen, powiadomił Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że niektóresamochody Volkswagen Fox mogą być wadliwe.

 

Otwarto obwodnicę Bierzowa

2 października bieżącego roku oddano do użytku obwodnicę Bierzowa,która znajduje się w ciągu drogi wojewódzkiej nr 403. Była tojedna z wielu inwestycji drogowych w województwie Opolskim. Wuroczystości wziął udział Wojewoda Opolski, Dariusz Madera.

 

Ford C-MAX: Auto dla każdego

Wyobraźmy sobie, że potrzebujemy samochodu maksymalnie uniwersalnego. Częstoprzewozimy duże ilości bagażu, czasem na głowie mamy rodzinę, którątrzeba gdzieś zawieźć, a wraz z nią tabun koniecznych/nieprzydatnych rzeczy.Niekiedy pełni egoizmu chcemy sami pojeździć sobie samochodem o bardzodobrych właściwościach jezdnych, dającym na dodatek wysoką jakośćkomfortu. Ford C-MAX to jedno z tych aut, które z pewnością spełniąnasze wymagania.

 

Volvo na czele

Obok takich czynników mających wpływ na sprzedaż samochodównowych, jak cena, niezawodność, bezpieczeństwo czy marka, niebagatelną rolęodgrywają też salony dealerskie. Okazuje się, że sami dealerzy bardzoróżnie oceniają markę, którą "handlują". Najwyższywynik satysfakcji dealerskiej uzyskało Volvo, zaś na końcu listy znalazłsię Nissan.

 

115 mln na drogi wojewódzkie

Województwo Opolskie przeznaczy w tym roku prawie 115 mln zł na drogiwojewódzkie. Jest to jak do tej pory największa kwota jaką ma dodyspozycji Zarząd Dróg Wojewódzkich. Aż 92 mln zł będą wydanena inwestycje związane z modernizacją dróg i budową obwodnic.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017