Wyszukiwałeś:

405

. Znaleziono 31 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 405

Spróbuj też wyszukać: 406 405peugot

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 31 wszystkich):

Bielski Fiat-GM zwiększa moce

W miarę dalszego wzrostu wielkości produkcji, która wynosić będzie ponad700 tysięcy sztuk rocznie bielski Fiat-GM Powertrain planuje zwiększyćzatrudnienie o kolejnych 300 pracowników. Obecnie z taśmy schodzi 2,4 tys.silników na dobę. Produkcja nowego silnika Diesla - to podstawowy i jedyny,jak na razie, cel działania spółki.

 

Wiesmann GT: Więcej mocy

Pochodzący z niemieckiej fabryki samochodów sportowych w Duelmen - modelWiesmann GT ma zostać wyposażony w mocniejszy silnik. Nową jednostkąnapędową będzie najprawdopodobniej "agregat" z bawarskiego BMW M5.

 

Mitsubishi Lancer Evo IX w Polsce!

W polskiej ofercie Mitsubishi Motors pojawił się właśnie najnowszy, znanywszystkim entuzjastom, flagowy model tej marki - Lancer Evolution IX. Towielkie święto wszystkich miłośników tego modelu.

 

Jak powstaje wyścigowy Golf TDI

Przed rokiem polski sport motorowy wzbogacił się o markową klasę VolkswagenaGolfa. Z powstaniem tego samochodu wiąże się zresztą kilka ciekawostek. Topierwsza w naszym kraju klasa, zbudowana w oparciu o model z silnikiem Diesla.

 

Alfa Romeo 159: Piękna bestyjka

Włosi lubują się w pięknie, dlatego nie powinno nikogo dziwić, iż autarodem z Półwyspu Apenińskiego potrafią zadowolić nawet najbardziejwyszukane gusta. Taka jest też i Alfa Romeo 159.

 

Leopard Coupe wkrótce

Dwuosobowy roadster Leopard, od dwóch lat produkowany przez firmę LeopardAutomobile Mielec Sp. z o.o., już niedługo oferowany będzie również wwersji nadwoziowej Coupe.

 

Nowe Maserati Spyder?

Póki co, fani włoskiej marki Maserati zachwycają się jej nowym modelemGranTurismo, który miał swój debiut podczas targówmotoryzacyjnych w Genewie. Jednakże inżynierowie z Włoch nie marnują czasu,pracując w międzyczasie nad kolejnym projektem.

 

Maserati GranTurismo czy dom?

Zainteresowani kupnem sportowego, a zarazem luksusowego coupe MaseratiGranTurismo muszą przygotować się na spory wydatek. Ceny włoskiego samochodurozpoczynają się od ponad 400 tys. zł. Za taką kwotę można wybudowaćdom...

 

Najszybszy terenowiec

Porsche przygotowało niespodziankę dla fanów zarówno sportowych, jak iterenowych aut. Porsche Cayenne GTS jest mocniejszą i szybszą wersją modeluCayenne S.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017