Wyszukiwałeś:

408

. Znaleziono 33 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 408

Spróbuj też wyszukać: peugeot 508 peugeot 408

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 33 wszystkich):

Obwodnica Puław coraz bliżej

Obwodnica Puław będzie liczyć prawie 25 km, a most na Wiśle ponad 1038 mb.Projekt o wartości szacowanej około 700 mln zł jest jednym z etapów budowydrogi ekspresowej S-12, która będzie stanowić drogową oś Lubelszczyzny.

 

Obwodnica pod nadzorem

GDDKiA podpisała umowę na nadzór nad projektem budowy I etapu obwodnicymiejscowości Puławy wraz z budową nowego mostu długości 1000 metrów.Wartość kontraktu wynosi 14,3 mln zł.

 

Obwodnica i most w Puławach - umowy podpisane

GDDKiA poinformowała o podpisaniu umowy na budowę I etapu obwodnicy m. Puławyo długości 12,7 km wraz z budową nowego mostu przez Wisłę w Puławach(długość ponad 1 km). W sumie wartość całego projektu (umowa na nadzór iumowa na wykonanie robót) wynosi 408 mln zł, a wartość dofinansowania z UE(SPOT) wyniesie około 296 mln zł.

 

F1: Dublet Renault

Włoch Giancarlo Fisichella (Renault) wygrał niedzielny wyścig o Grand PrixMalezji na torze Sepang, drugą eliminację mistrzostw świata Formuły 1. Tojego trzecie zwycięstwo w karierze.

 

Kolejne wyróżnienie pięćsetki

Po prestiżowym tytule Car of the Year 2008, Fiat 500 został uhonorowanykolejnym tytułem. Auto Europa 2008 to jedno z najważniejszychwyróżnień na włoskim rynku.

 

Obwodnica dla Kędzierzyna

Już niedługo poznamy wykonawcę południowej obwodnicy Kędzierzyna-Koźla.Otwarcie ofert w przetargu na budowę blisko 3,5 km obejścia miasta będziemiało miejsce pod koniec kwietnia bieżącego roku. Zwycięzca wybuduje drogęw ciągu 2 lat od daty podpisania umowy.

 

Ominąć Ostropę – czyli obwodnicy Gliwic cd.

Od kilku miesięcy trwają prace przy projektowaniu prawie 4-kilometrowejobwodnicy Ostropy (dzielnica Gliwic). Połączy ona zachodnią obwodnicędrogową miasta z autostradą A4 w węźle komunikacyjnym „Ostropa”.

 

Sezon remontowy na wojewódzkich drogach Śląska

Na Śląsku sezon remontowy na drogach wojewódzkich w pełni. Otoprzegląd obecnie występujących utrudnień w ruchu występujących na drogachwojewódzkich.

 

Peugeot 408 dla Chin

Swoją światową premierę na rynku chińskim świętuje dziś nowy Peugeot408. To kolejny ofensywny krok francuskiej marki na tym azjatacykim rynkusamochodowym.

 

Koncepcje obwodnicy Sośnicowic

Podpisano umowę na opracowanie wielowariantowej koncepcji lokalizacji obwodnicySośnicowic. Propozycje przebiegu obwodnicy powstaną do października br. Kosztstudium wyniesie ponad 190 tys. zł. Wykona je Biuro Projektów A-PropolS. C. w Gliwicach.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017