Wyszukiwałeś:

409

. Znaleziono 17 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 409

Spróbuj też wyszukać: 406

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 17 wszystkich):

"Latająca ostroga" Bentleya

Na bazie Bentleya Continental GT, który zadebiutował niecałe dwa latatemu, na targach w Genewie zaprezentowana zostanie czterodrzwiowa wersja -Flying Spur - tego luksusowego modelu.

 

Sprzedaż aut nowych: Europa hossa, Polska bessa

Według danych ACEA w styczniu br. europejscy klienci kupili więcej samochodówosobowych niż w analogicznym okresie roku poprzedniego. W pierwszym miesiącu2006 roku w krajach UE i EFTA sprzedano łącznie 1 259 268 nowych aut.

 

Seat Altea: Bliski ideału

Czego przeciętny kierowca oczekuje od swojego samochodu? Jedni powiedzą, żemusi być przestronny, drudzy, że trwały, jeszcze inni, że musi być tani weksploatacji. A co wtedy jeżeli poza tymi cechami auto ma jeszcze sportowystyl? Czyżby było wówczas ideałem?

 

Seat Altea w rozmiarze XL

Seat poszerza gamę modelu Altea o nową wersję XL. Nowy produkt hiszpańskiejmarki cechują przede wszystkim większe rozmiary nadwozia i bagażnika. Narynku Altea XL będzie rywalizować między innymi z VW Golfem Plus i ToyotąCorollą Verso.

 

Inwestycje i środowisko

Konflikt o lokalizację obwodnicy Augustowa w dolinie Rospudy na dobrą sprawępokazał, że niemożliwa jest racjonalna bez emocji i epitetów debatamiędzy ekologami i inwestorami. Każda ze stron okopała się na swoichpozycjach zapominając, że często prawda leży po środku.

 

Amerykańskie krążowniki nad Wisłą!

Proste i masywne linie nadwozia, solidnie wykończone wnętrza oraz potężnesilniki. Czy takie cechy mogą być gwarantem sukcesu? Amerykańska markaCadillac zaczyna coraz szerzej rozkładać skrzydła na naszym rynku,wprowadzając do sprzedaży trzy nowe modele: Escalade, STS oraz SRX.

 

Jeden chętny na tunel w Wawrze

Konsorcjum firm ILF Polska oraz ILF GmbH Austria złożyło jedyną ofertę wprzetargu na dokumentację techniczną tunelu w Wawrze. Firmy za wykonanie pracyw ciągu 18 miesięcy chce uzyskać 3,409 mln złotych – poinformowałZarząd Dróg Miejskich w Warszawie.

 

Dodatkowe pieniądze na opolskie drogi

Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego poinformował ouzupełnieniu kontraktu wojewódzkiego na lata 2007-2008, dzięki czemuopolski budżet zasili aż 40 mln zł. Z tej kwoty 16 mln zł zostanieprzeznaczone na modernizacje dróg wojewódzkich.

 

Most w Dobrej po remoncie

Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego poinformował o zakończeniuremontu mostu w Dobrej. Obiekt znajduje się w ciągu drogi wojewódzkiejnr 409. W ramach inwestycji wybudowano zupełnie nowy most o nośności do 50ton. Całkowity koszt tego zadania to 6,4 mln zł.

 

Tragiczny weekend na drogach

W miniony weekend na polskich drogach zginęło 22 pieszych - tylko w sobotęśmierć poniosło 16 osób. To tragiczny bilans ostatnich dni. W sumiedoszło do 342 wypadków, w których rannych zostało 409osób, a zginęło 41. Policjanci po raz kolejny apelują dokierowców o ostrożną jazdę a do samych pieszych, by stosowali elementyodblaskowe.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017