Wyszukiwałeś:

41

. Znaleziono 684 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 41

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 684 wszystkich):

Nyskie priorytety

Priorytetowym zadaniem inwestycyjnym z zakresu komunikacji i transportudrogowego dla powiatu nyskiego uznano wybudowanie w ciągu drogi krajowej nr 46Kłodzko - Nysa - Opole obwodnicy północnej Nysy oraz wybudowanie obwodnicywschodniej w ciągu drogi krajowej nr 41 Nysa - Prudnik - Trzebina - granicapaństwa.

 

Perspektywy Autostradowej Obwodnicy Wrocławia A8

Autostradowa Obwodnica Wrocławia A8 będzie liczyć 35,4 km. Trasa zostaniepoprowadzona nowym śladem, północno-zachodnim obrzeżem miasta.

 

Obwodnica Nysy – padły konkrety

W styczniu br. odbyło się spotkanie w sprawie realizacji budowy obwodnicy Nysy(woj.opolskie). Zdaniem samorządowców posiadane plany i dokumentacjapozwalają na szybkie podjęcie projektowania i realizacji inwestycji. Obwodnicapowstanie w ciągu DK nr 46 i 41 jako część tzw. Szlaku Staropolskiegołączącego wschód z zachodem. Szacowany koszt budowy obwodnicy tookoło 120 mln zł.

 

Świetny rok dla DaimlerChrysler Automotive Polska

DCAP sprzedał w 2007 roku w Polsce o 57% więcej ciężarówek, 43%więcej samochodów dostawczych i 25% więcej samochodów osobowychniż rok wcześniej. Łączne obroty DCAP wzrosły o 41% (do 2489 mln zł) wporównaniu z 2006 rokiem.

 

Ruszyła sprzedaż Splasha

W salonach Suzuki w całym kraju przez najbliższe trzy dni odbędą się dniotwarte, które są pretekstem do debiutu rynkowego najnowszego modelujapońskiej marki - małego Splasha.

 

Rekordowe wyniki sprzedaży Mitsubishi Fuso

W ciągu pierwszego półrocza 2008 r. wyniki sprzedaży Mitsubishi FusoEurope były lepsze o 15,2% w porównaniu do roku ubiegłego - wzrosły dopoziomu 9.900 pojazdów (od stycznia do czerwca 2007 r. sprzedażwyniosła 8.583 sztuk).

 

Droga Łańcut – Kańczuga do remontu

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego poinformował opodpisaniu umowy na przebudowę drogi wojewódzkiej nr 881 Łańcut– Kańczuga. Kontrakt podpisany z firmą Skanska będzie kosztować 41 mlnzł. Przebudowa potrwa do końca przyszłego roku.

 

PZPM: Użytkowe sprzedają się gorzej

Najnowszy raport opublikowany przez Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnegonie nastraja optymistycznie. Sprzedaż nowych samochodów użytkowych,według danych przekazanych przez firmy członkowskie związku, spadła wporównaniu z ubiegłym rokiem - w niektórych segmentach nawet o 75proc.

 

Ruszyła budowa obwodnicy Zembrzyc

Kilka dni temu miała miejsce uroczystość symbolicznego wbicia pierwszejłopaty pod budowę obwodnicy Zembrzyc w ciągu drogi wojewódzkiej nr956. Kierowcy przejadą nową trasą już w połowie 2010 roku. Inwestycjabędzie kosztować prawie 41 mln zł.

 

Obwodnica Prudnika czeka na swój wariant

Z początkiem października GDDKiA w Opolu złożyła wniosek do RegionalnegoDyrektora Ochrony Środowiska w Opolu o wydanie decyzji o środowiskowychuwarunkowaniach zgody na budowę obwodnicy Prudnika (III etap).

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017