Wyszukiwałeś:

411

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 411

Spróbuj też wyszukać: sprinter 411

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

5 tys. autobusów serii TopClass i ComfortClass 400

W marcu br. nastąpiło uroczyste przekazanie szwedzkiemu klientowi, państwuKentowi i Ulli Jonsson z firmy "Stigen Buss AB", jubileuszowegopięciotysięcznego autobusu turystycznego Setra.

 

VW na czele, Polska wciąż słabo

Volkswagen wciąż jest zdecydowanie najbardziej popularną marką samochodowąw Europie. Spośród marek, których sprzedaż w marcu przekroczyła 100 tys.sztuk, VW zwiększył też najbardziej wolumen sprzedaż.

 

S7 Białobrzegi - Jedlińsk

GDDKiA poinformowała o otwarciu ofert na przebudowę drogi krajowej numer 7 naodcinku Białobrzegi - Jedlińsk. Przedsięwzięcie obejmuje przebudowęistniejącej drogi krajowej nr 7 oraz budowę drugiej, nowej jezdni (po stroniewschodniej) na odcinku Białobrzegi - Jedlińsk o długości 15,6 km.

 

Jaguar XK w Polsce

Podczas Gali Auto VIP Opera, na warszawskim lotnisku Bemowo odbyła sięoficjalna polska premiera nowego modelu Jaguar seria XK.

 

Nowy rekord prędkości

Amerykański producent super-szybkich samochodów, Shelby Supercars (SSC),poinformował ostatnio świat o nowym rekordzie ustanowionym przez jeden zprodukowanych przez niego samochodów. Model Aero TT rozwinął prędkośćrzędu 411 km/h i jest obecnie najszybszym produkowanym seryjnie autem.

 

BMW seria 1 cabrio!

Rodzina serii 1 BMW już w przyszłym roku poszerzy się o czwartą wersjęnadwoziową - z otwieranym dachem. Premiera przewidziana jest na styczniowetargi w Detroit, zaś na europejskich drogach auto to pojawi się już w marcu.

 

Otwarcie drogi wojewódzkiej nr 411

20 listopada bieżącego roku oddano do użytku wyremontowany 3,7 km odcinekdrogi wojewódzkiej nr 411 Głuchołazy - Konradów.

 

115 mln na drogi wojewódzkie

Województwo Opolskie przeznaczy w tym roku prawie 115 mln zł na drogiwojewódzkie. Jest to jak do tej pory największa kwota jaką ma dodyspozycji Zarząd Dróg Wojewódzkich. Aż 92 mln zł będą wydanena inwestycje związane z modernizacją dróg i budową obwodnic.

 

Kia Sportage: Koreańczyk ze słowacką duszą

Terenówki, SUV-y, crossovery - moda na tego typu pojazdy, jaka od pewnegoczasu istnieje nie tylko w Europie, sprawia, że rywalizacja w tym segmenciestaje się coraz bardziej zażarta. W tym gronie dość silną pozycję ma KiaSportage, która jednak nie zamierza zadowolić się pozycją średniaka.

 

Pomysły na opolskie drogi

W województwie opolskim sieć dróg krajowych wynosi 672 km,dróg wojewódzkich - 946 km. W tym roku na inwestycje na drogiwojewódzkie przewidziana jest kwota 68 mln złotych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017