Wyszukiwałeś:

416

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 416

Spróbuj też wyszukać: 414 416 si rover alarm rover 466

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

5 tys. autobusów serii TopClass i ComfortClass 400

W marcu br. nastąpiło uroczyste przekazanie szwedzkiemu klientowi, państwuKentowi i Ulli Jonsson z firmy "Stigen Buss AB", jubileuszowegopięciotysięcznego autobusu turystycznego Setra.

 

VW na czele, Polska wciąż słabo

Volkswagen wciąż jest zdecydowanie najbardziej popularną marką samochodowąw Europie. Spośród marek, których sprzedaż w marcu przekroczyła 100 tys.sztuk, VW zwiększył też najbardziej wolumen sprzedaż.

 

Rondo w Głubczycach

GDDKiA poinformowała o podpisaniu umowy na przebudowę skrzyżowania wmiejscowości Głubczyce (woj. opolskie) w ciągu drogi krajowej nr 38. Kosztprzebudowy skrzyżowania wynosi 2 mln zł, z czego 61 % dołoży UE w ramachSPOT.

 

Q5 i Panamera w rodzimych fabrykach

Dwie niemieckie marki zapowiedziały rozpoczęcie produkcji nowych modeli naswoim rodzimym rynku. Audi Q5 powstawać będzie w Ingolstadt, zaś PorschePanamera w Lipsku.

 

Spo'R'towy Jaguar XK

Jaguar uzupełnia gamę modelu XK o nową wersję R, którą cechujemocniejszy 416-konny silnik V8, sportowy układ jezdny i hamulcowy orazzmieniona optyka. Nowy Jaguar XKR swoją premierę będzie świętował natargach samochodowych w Londynie.

 

Odmłodzona seria Setra TopClass 400

Podwyższony poziom systemów aktywnego i biernego bezpieczeństwa,więcej mocy pod maską i poprawiona stylistyka. O to czym wyróżnia sięodmłodzona seria autobusów Setra TopClass 400.

 

220 tys. zł za Jaguara XF

Już w kwietniu oficjalnie na naszym rynku zadebiutuje nowy Jaguar XF, następcamodelu S-Type. Jeśli ktoś myśli o zakupie tego auta, musi przygotować dotego czasu minimum 220 tys. zł.

 

Sezon remontowy na wojewódzkich drogach Śląska

Na Śląsku sezon remontowy na drogach wojewódzkich w pełni. Otoprzegląd obecnie występujących utrudnień w ruchu występujących na drogachwojewódzkich.

 

Zakończone remonty na śląskich drogach

Z końcem czerwca zakończono kilka remontów na drogachwojewódzkich na Śląsku. Nie wszystkie inwestycje zostały jeszczeformalnie zakończone, w wielu przypadkach trwa sprawdzanie solidnościwykonanych prac i jakości użytych materiałów, Jednak w tych miejscachutrudnienia w ruchu już nie występują:

 

Przegląd inwestycji na śląskich drogach wojewódzkich

W tym roku na modernizację i utrzymanie dróg wojewódzkich naŚląsku zaplanowano 282,1 mln zł z budżetu Samorządu Województwa.Dwie główne inwestycje to budowa przejazdu pod torami kolejowymi wPszczynie (DW 933) i gruntowna przebudowa ponad dwukilometrowego odcinka DW 941między Wisłą Głębcami a przełęczą Kubalonka. Rocznie remontuje sięgruntownie ok. 100 km dróg – informuje UM woj. Śląskiego.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017