Wyszukiwałeś:

418

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 418

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Wybrano nadzorcę przyszłej S7

Nadzór nad realizacją projektu przebudowy drogi krajowej numer 7 doparametrów drogi ekspresowej na odcinku Grójec- Białobrzegi pelnić bedziefirma Transprojekt z Warszawy.Wartość podpisanego kontraktu wynosi 5,9 mlnzłotych brutto.

 

Obwodnica potrzebna od zaraz

Władze powiatu olkuskiego wpisały projekt budowy olkuskiej obwodnicy dolokalnej strategii rozwoju i starają się pozyskać pieniądze z europejskiegofunduszu spójności. Wcześniej jednak musi zostać zatwierdzony projektzagospodarowania przestrzennego uwzględniający protesty mieszkańców(wyłączenie terenów leśnych z projektu) co niestety się opóźnia.

 

Ducato i Multipla do serwisu

W niektórych egzemplarzach modelu Fiat Ducato wyposażonych w silniki 2,8 JTDoraz modelu Multipla z silnikiem 1,9 Multijet może dojść nawet do zapaleniakomory silnika.

 

Obwodnica dla Kędzierzyna

Już niedługo poznamy wykonawcę południowej obwodnicy Kędzierzyna-Koźla.Otwarcie ofert w przetargu na budowę blisko 3,5 km obejścia miasta będziemiało miejsce pod koniec kwietnia bieżącego roku. Zwycięzca wybuduje drogęw ciągu 2 lat od daty podpisania umowy.

 

Polska na plusie, Europa na minusie

Według dzisiejszego sprawozdania czołowego usługodawcy danych przemysłuprodukcji samochodów, JATO Dynamics, po silnym początku roku, naeuropejskim rynku nowych samochodów, w czerwcu dalej trwał powolnyspadek - w stosunku do czerwca ubiegłego roku wyniósł on 8.7%(sprzedano 131,876 sztuk samochodów) łącznie 1.389.418 sztuk mniej.

 

120 mln zł za obwodnicę Kędzierzyna

Już za dwa lata kierowcy otrzymają do dyspozycji południową obwodnicęKędzierzyna – Koźla. Prace nad blisko 3,5 km odcinkiem drogi, warteponad 120 mln zł, według harmonogramu ruszą jeszcze w tym miesiącu.

 

Porsche Panamera w sprzedaży latem 2009

Wprawdzie Porsche zaprezentowało nie tak dawno temu w końcu, jak będziewyglądać w pełnej okazałości model Panamera, to jednak na jego światowąpremierę trzeba będzie poczekać do wiosny przyszłego roku, zaś na debiutrynkowy nawet do lata.

 

Rajd Dakar: Hołowczyc znów piąty!

Dziesiąty czas przejazdu szóstego etapu Rajdu Dakar przywróciłKrzysztofa Hołowczyca na piąte miejsce w klasyfikacji generalnej rajdu.Próbę z Antofagasta do Iquique wygrał Stephane Peterhansel, ale stawcenadal przewodzi Carlos Sainz.

 

Wystawa NAIAS 2010 wystartowała

Przed rokiem salon samochodowy North American International Auto Show w Detroitodbywał się w cieniu nadciągającego nad branżę motoryzacyjną kryzysu.Tegoroczna edycja targów ma dać nam odpowiedź na pytanie, czy branża,a przede wszystkim amerykańskie koncerny, zdołały już się otrząsnąć ztrudnych czasów, a kryzys to już kwestia przeszłości.

 

911 bez ograniczneń

Najnowsze dzieło niemieckiego tunera pokazuje, że granice możliwości tuninguPorsche 911 GT3 i GT3 RS są niemal nieograniczone.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017