Wyszukiwałeś:

42

. Znaleziono 701 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 42

Spróbuj też wyszukać: 908 tarcza kotwiczna primera tomaszów mazowiecki

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 701 wszystkich):

Wołczyn doczekał się inwestycji na DK 42

Od 19 czerwca br. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad wraz zgminą Wołczyn (woj. opolskie) rozpoczyna od dawna oczekiwany remont DrogiKrajowej Nr 42 w Wołczynie na odcinku od przejazdu kolejowego przy ul.Kluczborskiej do Ligoty Wołczyńskiej. Koszt całej inwestycji wynosi ponad 8mln zł.

 

Przetarg na remont DK nr 42

Kielecki oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradogłosił przetarg na modernizację blisko 4 km odcinka drogi krajowej nr 42 wKońskim wraz z remontem mostu w miejscowości Czerwony Most.

 

Obwodnica dla Wąchocka i Parszowa

Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego wydał pozytywnaopinię dotyczącą projektu budowy obwodnicy Parszowa i Wąchocka w ciągudrogi krajowej nr 42. Przybliża to budowę 12 km odcinka dwujezdniowej drogiklasy GP.

 

F1: Tak smakuje sukces!

Wczoraj świat Formuły 1 po raz pierwszy w historii wysłuchał MazurkaDąbrowskiego. Błędy faworytów oraz wyśmienita jazda Roberta Kubicydały mu pierwsze w karierze zwycięstwo w Jedynce oraz prowadzenie w rankingumistrzostw świata!

 

Ponad 70 mln zł na świętokrzyskie krajówki

Na bieżący rok zaplanowano prace remontowe na dziewięciu odcinkachdróg krajowych w województwie świętokrzyskim, o łącznejdługości ponad 52 km. Roboty związane z odnową nawierzchni będą kosztowaćw tym roku ponad 70 mln zł.

 

Rusza remont DK 42 w Końskich

Ponad 8 mln zł ma kosztować modernizacja drogi krajowej nr 42 w Końskich.Rozpoczynające się prace przy remoncie 4 km przejścia przez miasto potrwająwedług planów do końca lipca 2009 roku.

 

Ponad 170 mln na remonty świętokrzyskich dróg

W tym roku kielecki oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych iAutostrad będzie dysponować rekordową kwotą, która zostanieprzeznaczona na remonty nawierzchni. Za ponad 170 mln zł wyremontowane zostanądrogi o łącznej długości 115 km.

 

Utrudnienia na DK nr 42

Na kierowców czekają utrudnienia w organizacji ruchu na drodze krajowejnr 42 w Końskich (woj. świętokrzyskie). Zmiana organizacji ruchuobowiązywać będzie około miesiąca.

 

Zamknięta DK 42 Stąporkowie woj.. świętokrzyskie

Od dzisiaj tj. 13 lipca zamknięta zostanie droga krajowa 42 w Stąporkowie.Ruch skierowany zostanie na objazdy. Zmiana organizacji ruchu spowodowana jestkoniecznością rozbiórki i odbudowy mostu przez rzekę Czarną wStąporkowie. Roboty potrwają do końca października. Wykonawcą jest firmaStrabag.

 

30 mln zł na remont DK 79 Połaniec - Osiek

Podpisano umowy na odnowy nawierzchni drogi krajowej 79 na odcinku Połaniec– Osiek i na przejściu przez sam Połaniec. Łącznie dwie inwestycjepochłoną około 30 milionów złotych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017