Wyszukiwałeś:

425

. Znaleziono 34 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 425

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 34 wszystkich):

Saab 9-3 Sport Sedan

Samochód przestał być dla wielu z nas jedynie środkiem lokomocji.Coraz częściej wymagamy, aby auto dawało nam radość z prowadzenia orazzapewniło nie tylko bezpieczną, ale także komfortową jazdę.

 

Saab 9-3 SportSedan

Samochód przestał być dla wielu z nas jedynie środkiem lokomocji. Corazczęściej wymagamy, aby auto dawało nam radość z prowadzenia oraz zapewniłonie tylko bezpieczną, ale także komfortową jazdę.

 

Szybkie postępy

Dwa pierwsze dni testów w zespole BMW Sauber były bardzo udane dla RobertaKubicy. Polak spisywał się tak dobrze, że skrócono planowany wcześniejprogram nauki i wyznaczono mu poważniejsze zadania.

 

Volvo FH16: Najmocniejszy ciężarowiec

Volvo FH16 ze swym 660-konnym silnikiem D16E bije dotychczasowe rekordy i jestnajmocniejszym samochodem ciężarowym na rynku.

 

Jeszcze mocniejsze Polo GTI

Volkswagen Polo GTI debiutował przed zaledwie kilkoma miesiącami i jużwówczas zaliczał się do najszybszych małych aut. A tymczasem w sprzedażypojawia się mocniejsza o 30 KM wersja Polo GTI "Cup Edition".

 

Czarny weekend na polskich drogach

Wystarczyło, że diametralnie zmieniły się warunki atmosferyczne, a nakrajowych drogach doszło do wielu śmiertelnych wypadków. Jak dotądpierwsza niedziela sierpnia okazała się najtragiczniejszym dniem mijającychwakacji.

 

Gorący Chrysler 300C

Jeszcze nigdy przedtem samochód marki Chrysler nie był aż tak szybki. Teraz wcenie mniejszej od nowego BMW serii M, będzie można kupić model Chrysler 300CSRT8 wyposażony w potężny silnik HEMI zapewniający fascynujące osiągi.

 

Vantage rodem z Prodrive-u

Brytyjski tuner samochodowy, firma Prodrive zajmująca się główniebudową aut rajdowych dla Subaru przygotowała nową wersję modelu Aston MartinVantage. Auto, które w sprzedaży pojawi się już na początku 2007 roku będzie dysponować przede wszystkim mocniejszym silnikiem V8.

 

"F" jak szybki Lexus

Wielu producentów samochodów chciałoby mieć w swoim zespole znaną icenioną dywizję, odpowiedzialną za tworzenie bardzo wydajnych modeli. Nawzór AMG w Mercedesie oraz oddziału "M" w BMW, japoński Lexus zamierzastworzyć zespół, który będzie pracował nad konkurencyjnymi dla nichmodelami.

 

Dodge Challenger - współczesny muscle car

Po prezentacji na lutowej wystawie w Chicago Dodge'a Challengera SRT8, czylinajmocniejszej wersji dysponującej 425-konnym silnikiem, na targach w NowymJorku amerykański koncern zaprezentował całą gamę tego legendarnego jużmodelu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017