Wyszukiwałeś:

43

. Znaleziono 667 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 43

Spróbuj też wyszukać: ul św jadwigi w częstochowie-czy jest przejezdna? 45 14

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 667 wszystkich):

Płonący tempomat Forda

Komisja Europejska poinformowała kilka dni temu Prezesa Urzędu OchronyKonkurencji i Konsumentów o zagrożeniu, jakie powodować mogą wybrane modeleprodukowane przez markę Ford. Za oceanem akcją objętych zostało już ponad5,7 milionów samochodów.

 

Częstochowa: wiadukt przejezdny

Wiadukt na Jagiellońskiej w Częstochowie wreszcie jest przejezdny dlakierowców. Po decyzji Śląskiego Wojewódzkiego Inspektoratu NadzoruBudowlanego w Katowicach został udostępniony do ruchu. Budowę wiaduktu wciągu drogi krajowej nr 43 rozpoczęto w lipcu 2005 roku. Całkowita wartośćwykonanych robót wynosi około 34 mln zł.

 

GM Poland na plusie

General Motors Poland sprzedał w 2006 roku 29 720 samochodów osobowych, czylio 840 sztuk (+3%) więcej niż w roku 2005. Udział GM w pogrążonym przezznaczną część roku w stagnacji Polskim rynku wzrósł z 12,26 do 12,43procent (+1,5%).

 

Inwestycje drogowe w Lubuskim

W najbliższych latach w województwie Lubuskim będą prowadzone liczneinwestycje drogowe. Powstaną m.in. nowe obwodnice, lubuski odcinek drogiekspresowej S3 i autostrady A-2.

 

Świetny rok dla DaimlerChrysler Automotive Polska

DCAP sprzedał w 2007 roku w Polsce o 57% więcej ciężarówek, 43%więcej samochodów dostawczych i 25% więcej samochodów osobowychniż rok wcześniej. Łączne obroty DCAP wzrosły o 41% (do 2489 mln zł) wporównaniu z 2006 rokiem.

 

Dodge Challenger SRT8 za 228 tys. USD!

Mimo iż nowy Dodge Challenger SRT8, debiutujący w lutym na wystawie w Chicago,dostępny będzie w salonach od maja, pierwsze egzemplarze można było nabyćna różnych aukcjach charytatywnych. Challenger SRT8 nr 43 poszedł zaponad 228 tys. dolarów.

 

Promocyjne ceny Seata

19 kwietnia Iberia Motor Company S.A. - oficjalny importer aut marki SEAT wPolsce - wraz z ogólnopolską siecią salonów sprzedaży ogłosilinowe cenniki na auta RP'08. Promocyjne cenniki obowiązują od 19.04.2008 do30.06.2008 roku.

 

Rajd Polski: Bębenek górą!

Michał Bębenek dowiózł wczoraj do mety ORLEN Platinum 65. Rajdu Polskiswój bezapelacyjny, największy sukces w karierze. Kierowca MitsubishiLancera, który prowadził praktycznie od samego początku imprezy, nasześciu odcinkach specjalnych drugiego etapu potwierdził swoją wysoką formęi z przewagą ponad 43 s. nad Bryanem Bouffier wygrał czwartą eliminacjęMistrzostw Polski.

 

Produkcja aut wzrosła aż o 43%

Pomimo tego, że coraz więcej ludzi decyduje się na zakup samochodówużywanych, produkcja nowych aut stale rośnie. Tylko w lipcu bieżącego roku zlinii produkcyjnych polskich zakładów zjechały 94 tys.samochodów. To prawie o 43% więcej niż w ubiegłym roku.

 

Obwodnica Krzepic dla kierowców

W październiku zakończone zostały prace przy budowie obwodnicy miasta Krzepicw ciągu DK 43. Prowadzona od lipca 2008 roku kosztem 66,7 mln zł inwestycjazrealizowana została przed zakładanym umową terminem, tj. zasadnicza częśćinwestycji została oddana do ruchu. Obecnie są wykonywane pracewykończeniowe, które nie mają wpływu na bezpieczeństwoużytkowników – poinformował katowicki oddział GDDKiA.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017