Wyszukiwałeś:

440

. Znaleziono 86 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 440

Spróbuj też wyszukać: 480

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 86 wszystkich):

Nowy diesel w Peugeot 607

Flagowa limuzyna Peugeota od dawna wyposażana była w silniki, któreimponowały swoimi parametrami. Od paryskiego salonu motoryzacyjnego ich gamazostała powiększona o nową wysokoprężną jednostką 2.7 V6.

 

Udany rok Fiata

Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Fiat Auto Poland SA, które dzisiaj (25.03)obradowało w Bielsku - Białej, zatwierdziło sprawozdanie finansowe za rokobrotowy 2004. To kolejny rok, który dobrze zapisał się w historii spółki.

 

Volkswagen Golf Plus: Więcej niż Golf

Volkswagen Golf Plus to nie jest typowy minivan zbudowany na bazie modelukompaktowego, jaki dość często jest oferowany przez różne koncerny.Takim autem w gamie niemieckiej marki jest bowiem Touran.

 

Kia Rio z tytułem Autobest 2006

Czołowi dziennikarze motoryzacyjni z 12 krajów EuropyŚrodkowowschodniej zadecydowali o zwycięstwie Kia Rio w rozgrywanym od 5 latkonkursie Autobest 2006.

 

SSC Ultimate Aero: 1046 KM i 440 km/h

Producent super-sportowych samochodów, firma Shelby Super Cars podjęła sięnowego, ambitnego projektu. Z modelu SSC Aero Amerykanie zbudowali mocniejsząwersję Ultimate, której moc wynosi aż 1046 KM.

 

Ford Focus RS - Nie dla idiotów

Parafrazując slogan reklamowy jednego z elektronicznych marketów, mamyna myśli cenę Forda Focusa RS 2009 - najmocniejszej wersji tego auta zsegmentu C, jaka kiedykolwiek została wpuszczona do ruchu ulicznego. Jakinformują niemieckie media, marka spod błękitnego owalu wyceniła swójmodel zaskakująco korzystnie dla klientów.

 

Pięćdziesiątka Skody Octavia

Octavia, najlepiej sprzedający się obecnie w skali globalnej model Skody, atakże niezwykle popularny na naszym rynku, świętuje w tym roku swoje 50urodziny. Produkcja pierwszego samochodu o tej nazwie, następcy Skody 440znanej również pod nazwą Spartak, rozpoczęła się w styczniu 1959 r.

 

4-osobowe cabrio od Maserati

Miękki składany dach, cztery wygodne miejca i 440 KM. Tak w skrócieprezentuje się sylwetka luksusowego Maserati Gran Cabrio, które wsprzedaży pojawi się na początku 2010 roku.

 

Ford Focus RS: Więcej niż hot-hatch

Sporo musieli się naczekać miłośnicy sportowych samochodów zbłękitnym owalem na masce. Od premiery drugiej generacji Focusa w 2004 r.trochę czasu już upłynęło i dopiero w tym roku na drogi wyjechałanajmocniejsza odmiana modelu, czyli Focus RS. Ale za to jaka! Ponad 300 konimechanicznych to wynik niespotykany jak dotąd wśród przednionapędowychkompaktów. Szkoda tylko, że praktycznie nie było szansy, by stać sięposiadaczem tego auta.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017