Wyszukiwałeś:

448

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 448

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Alians Renault-Nissan ma się dobrze

Istniejące od marca 1999 roku porozumienie pomiędzy koncernami Renault iNissan z roku na rok zwiększa swój udział w globalnym rynku. W 2005 rokułączna sprzedaż ponad 6,1 mln samochodów pozwoliła na zajęcie czwartejpozycji.

 

Kradną głównie Volkswageny i Fiaty

O 29 procent spadła liczba skradzionych pojazdów w 2006 roku w stosunkudo roku poprzedniego. Wciąż na czele najbardziej popularnych wśródzłodziei modeli znajduje się Volkswagen Passat.

 

Padnie rekord?

Wprawdzie do końca roku pozostały jeszcze ponad dwa miesiące, to jednak jużteraz można z dużym prawdopodobieństwem przewidywać, iż w tym rokusprowadzimy rekordową liczbę aut używanych.

 

Kierowcy dołożyli się do służby zdrowia

Choć tzw. podatek Religi przetrwał zaledwie nieco ponad rok, to w tym czasieudało się zgromadzić na kontach NFZ ponad 881 mln zł. Problemy zrozdysponowaniem tych środków sprawiły, że dopiero teraz uchwalono,gdzie trafią te pieniądze.

 

Marzec lepszy dla producentów aut

Marzec był jak na razie najlepszym miesiącem dla producentówsamochodów. W sumie w pierwszym kwartale br. linie produkcyjne krajowychfabryk opuściło ponad 210 tys. aut, to jednak o 21,6% mniej niż rokwcześniej.

 

AUTOBEST 2010 dla Chevroleta Cruze

Chevrolet Cruze, który wiosną pojawił się na rynku europejskim,otrzymał od jury złożonego ze znanych dziennikarzy motoryzacyjnych zeŚrodkowej i Wschodniej Europy tytuł „AUTOBEST 2010”. Dziennikarzez 15 krajów przyznali Cruze’owi pierwsze miejsce w kategorii„najlepszy zakup” („best buy”), a konkurencjęstanowiły Hyundai i20, Skoda Yeti i Volkswagen Polo.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017