Wyszukiwałeś:

451

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 451

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Sprzedaż spada - produkcja rośnie

Pomimo drastycznego spadku sprzedaży nowych samochodów osobowych na polskimrynku, ich produkcja utrzymuje się na wysokim poziomie. W listopadzie br.,linie produkcyjne opuściło 52 754 samochodów, o 19,2% więcej w porównaniudo listopada ubiegłego roku i o niecałe 2% więcej niż w miesiącu ubiegłym- podaje Samar.

 

Wrocław: zakaz wjazdu dla ciężarówek

W związku z prowadzonymi na terenie miasta Wrocławia remontami dróg od 26sierpnia obowiązuje zakaz wjazdu do Wrocławia samochodów ciężarowych odopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 18 ton jadących drogą nr 8 zkierunku Warszawy, w kierunku Kudowy Zdroju. Samorządowcy miejscowości, przezktóre wytyczony został objazd (Oleśnica, Oława, Trzebnica, Kobierzyce)domagają się natychmiastowego cofnięcia decyzji.

 

Za wysoka cena za S-8

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała ounieważnieniu w dniu 22 października bieżącego roku przetargu na budowęodcinka S-8 Konotopa-Powiązkowska. Przyczyną takiej decyzji były zbyt wysokieoferty.

 

F1: Hattrick Massy

Brazylijczyk Felipe Massa odniósł siódme zwycięstwo w Formule 1,wygrywając w niedzielę po raz trzeci w karierze wyścig o Grand Prix Turcji,piątą eliminację tegorocznych mistrzostw świata. Czwarte miejsce na torze wStambule zajął Robert Kubica z ekipy BMW-Sauber.

 

Szykuje się rekord używanych

W maju do kraju sprowadzonych zostało 102.300 samochodów używanych. Todrugi miesiąc z rzędu, kiedy liczba sprowadzonych samochodów osobowychprzekroczyła barierę 100 tys. pojazdów.

 

ix55 - kolejny SUV Hyundaia na Europę

Podczas październikowej wystawy samochodowej w Paryżu Hyundai zaprezentowałeuropejską wersję znanego na rynku amerykańskim modelu Veracruz. Na StarymKontynencie, w tym i w naszym kraju, ten przedstawiciel segmentu SUV-ówbędzie się nazywał ix55 i trafi do sprzedaży już wiosną przyszłego roku.

 

Chromowany Mercedes C63 AMG

W Dubaju, jak to zwykle bywa, jeżdżą bardzo drogie, rzadko spotykane inietypowe samochody. Tym razem w obiektyw fotoreportera wpadł Mercedes C63 AMGw niespotykanym kolorze. Otóż samochód był cały w chromie.

 

Rusza remont na trasie Kamienna Góra - Borówno

Na 24 lipca br. zaplanowano rozpoczęcie remontu drogi wojewódzkiej nr367 na trasie Kamienna Góra - Borówno. ponad (2,6 km). Kosztywykonania remontu wyniosą ponad 2 mln zł. Kierowców czekająutrudnienia w ruchu.

 

Remonty na dolnośląskich wojewódzkich

Sezon remontowy w pełni. Dolnośląska Służba Dróg i Kolei realizujeremonty na podlegających jej drogach wojewódzkich. Kierowcy musząliczyć się z utrudnieniami na kilkunastu odcinkach.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017