Wyszukiwałeś:

453

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 453

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Czarny Phantom

Producent najbardziej luksusowych i snobistycznych wozów świata,Rolls-Royce, wydał na świat 25 egzemplarzy samochodów nazwanych BlackPhantom. Są one kwintesencją tego co w tej marce najlepsze: designu,technologii oraz jakości wykonania.

 

Konserwatysta na sportowo

Producent samochodów marki Rolls-Royce poinformował, że eksperymentalnawersja dwudrzwiowego modelu 101 EX, wejdzie o produkcji już w 2008 roku.Montaż samochodu wystartuje już na początku przyszłorocznego lata wlegendarnej fabryce w Goodwood.

 

Ultraluksusowe coupe

Podczas tegorocznych targów w Genewie spod kotary zostanie odsłoniętydla szerokiej publiczności nowy model Rolls-Royce`a. Dwudrzwiowa wersjadołączy do gamy modelu Phantom i wejdzie do produkcji na zamówieniejuż latem tego roku.

 

Rolls-Royce Hyperion by Pininfarina

Włoskie studio stylistyczne Pininfarina znane jest z projektowania i tworzenianiezwykle ciekawych modeli. Tym razem na swój warsztat wzięliRolls-Royce'a, w wyniku czego powstał model Hyperion.

 

Kolejne detale o nowym Rolls-Royce

Nowy koncept Rolls-Royce`a został zaprezentowany na początku tego miesiąca wGenewie. 200EX to tak naprawdę przedprodukcyjna wersja modelu RR4. Brytyjskiproducent ujawnił w końcu więcej detali na temat nadchodzącego modelu.

 

Mniej używanych

Bieżący rok już z całą pewnością nie będzie rekordowym pod względemprzywiezionych do kraju samochodów używanych. Po ośmiu miesiącach rokudo Polski trafiło bowiem o 41,5% mniej aut niż w ubiegłym roku.

 

Grande Punto do serwisu!

Właściciele cieszącego się sporą popularnością na naszym rynku modeluFiat Grande Punto muszą się liczyć z możliwością pojawienia sięproblemów ze sterownością auta. Z tego też powodu zostaną zaproszenido serwisów.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017