Wyszukiwałeś:

458 X

Italia X

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 458 Italia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Mocniejsze od Ferrari F430

Ferrari 458 Italia ma nie tylko powtórzyć sukces modelu F430. Ma gozwiększyć. Tak przynajmniej twierdzi włoski producent, któryzaprezentuje swoją nową super-sportową zabawkę podczas targów IAA weFrankfurcie.

 

Piękne kabrio z Maranello

Nowe Ferrari 458 Italia jeszcze nie pojawiło się na dobre w salonach tejmarki, a w sieci pokazują się już pierwsze wizualizację wersji z odkrytymdachem - Spider.

 

Sportowe gwiazdy Frankfurtu

"Przeżyć to, co porusza" - tak brzmi oficjalne motto tegorocznychtargów IAA we Frankfurcie nad Menem. Chętnie się temu hasłupodporządkowujemy. Zwłaszcza, jeśli chodzi o samochody z ponad przeciętnąstadniną koni mechanicznych pod maską.

 

Następca McLarena F1

McLaren kazał długo czekać swoim fanom na kolejną odsłonę supersamochodu zWoking. Firma ujawniła właśnie pierwsze zdjęcia samochodu o nazwie MP4-12C.Jest to prezentacja szczytowych osiągnięć techniki zebranych w jednącałość.

 

Ekologia, nowości i nieobecni - IAA 2009

Dwa pierwsze dni, przeznaczone dla przedstawicieli prasy, tegorocznej edycjiwystawy samochodowej we Frankfurcie nad Menem już za nami. Można się więcpokusić o pierwsze wrażenia, spostrzeżenia i opinie. I próbęodpowiedzi na pytanie, czy kryzys, jaki od pewnego czasu drąży branżęmotoryzacyjną, już przemija, czy wciąż jest odczuwalny.

 

IAA Frankfurt 2009: VIDEO-RELACJA

Tegoroczny salon samochodowy IAA we Frankfurcie był pożywką dla spragnionychdusz motoryzacyjnych. W naszym materiale video przedstawiamy jedne znajciekawszych światowych premier z tych targów.

 

Massa w Maranello: Nareszcie w domu

Brazylijski kierowca Formuły 1 Felipe Massa odwiedził w poniedziałeksiedzibę zespołu Ferrari w Maranello. To pierwsza wizyta kierowcy od czasupoważnego wypadku podczas lipcowego Grand Prix Węgier.

 

676 tysięcy złotych za Ferrari 458 Italia

Już wiadomo ile szczęśliwcy będą musieli zapłacić za nowego ogiera zestajni w Maranello. Cennik Ferrari 458 Italia przedostał się do sieci i wynikaz niego, że bazowa wersja bez podatków będzie kosztować 676 tysięcyzłotych.

 

Pożegnanie F430

Ferrari F430 odchodzi na zasłużoną emeryturę, gdyż posiada już swegozastępcę w postaci modelu 458 Italia. Firma Novitec postanowiła to uczcićspecjalną edycją Rosso Edizione 747.

 

Ferrari 458 Italia z Bridgestone

Bridgestone dostarczy na fabryczne wyposażenie nowego samochodu sportowegoFerrari 458 Italia oponę sportową Potenza S001 ultra high-performance.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "458 Italia".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017