Wyszukiwałeś:

458

. Znaleziono 29 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 458

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 29 wszystkich):

Ford dofinansuje Jaguara

Kwotą 2,1 miliarda dolarów koncern Ford zamierza doinwestować należącą doniego spółkę Jaguar Cars. W ten sposób pokryte mają zostać duże stratyfinansowe spółki produkującej luksusowe modele.

 

Koenigsegg CCX: Droga zabawka

Gama super-sportowych samochodów jest coraz większa. Już od dłuższegoczasu w lukratywnym gronie producentów szybkich maszyn znajduje szwedzkamarka Koenigsegg, która na Salonie Samochodowym w Genewie prezentujeswój nowy model CCX.

 

Najdroższe samochody świata

Magazyn Forbes przeprowadził ranking najdroższych aut świata. Co ciekawe wtopowej dziesiątce nie znajdziemy tak legendarnych marek jak Ferrari,Lamborghini, Aston Martin czy też Rolls-Royce.

 

Mercedes klasa B: kompaktowy, sportowy, turystyczny...

Pomieszanie z poplątaniem. Tak można pokrótce scharakteryzować obecnetendencje w motoryzacji. Bo jak inaczej nazwać to, że Mercedes, któryjeszcze niedawno utożsamiany był z dużymi bądź nieco mniejszymi limuzynami,teraz oferuje także takie auta jak klasę A czy B.

 

115 mln na drogi wojewódzkie

Województwo Opolskie przeznaczy w tym roku prawie 115 mln zł na drogiwojewódzkie. Jest to jak do tej pory największa kwota jaką ma dodyspozycji Zarząd Dróg Wojewódzkich. Aż 92 mln zł będą wydanena inwestycje związane z modernizacją dróg i budową obwodnic.

 

Mocniejsze od Ferrari F430

Ferrari 458 Italia ma nie tylko powtórzyć sukces modelu F430. Ma gozwiększyć. Tak przynajmniej twierdzi włoski producent, któryzaprezentuje swoją nową super-sportową zabawkę podczas targów IAA weFrankfurcie.

 

Piękne kabrio z Maranello

Nowe Ferrari 458 Italia jeszcze nie pojawiło się na dobre w salonach tejmarki, a w sieci pokazują się już pierwsze wizualizację wersji z odkrytymdachem - Spider.

 

Massa w Maranello: Nareszcie w domu

Brazylijski kierowca Formuły 1 Felipe Massa odwiedził w poniedziałeksiedzibę zespołu Ferrari w Maranello. To pierwsza wizyta kierowcy od czasupoważnego wypadku podczas lipcowego Grand Prix Węgier.

 

676 tysięcy złotych za Ferrari 458 Italia

Już wiadomo ile szczęśliwcy będą musieli zapłacić za nowego ogiera zestajni w Maranello. Cennik Ferrari 458 Italia przedostał się do sieci i wynikaz niego, że bazowa wersja bez podatków będzie kosztować 676 tysięcyzłotych.

 

Ferrari 458 Italia z Bridgestone

Bridgestone dostarczy na fabryczne wyposażenie nowego samochodu sportowegoFerrari 458 Italia oponę sportową Potenza S001 ultra high-performance.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017