Wyszukiwałeś:

46

. Znaleziono 690 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 46

Spróbuj też wyszukać: 83

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 690 wszystkich):

Obwodnica Dobrodzienia

Z końcem kwietnia br. został podpisany kontrakt na realizację II etapu budowyobwodnicy miasta Dobrodzień. Wykonawcą jest firma Budimex Dromex, która zpoczątkiem czerwca rozpocznie prace za kwotę ponad 36,4 mln zł.

 

Tarnowski magazyn Dębicy

Tarnowskie Centrum Logistyczne Firmy Oponiarskiej Dębica S.A. jest teraz opołowę większe niż dotychczas, zostało powiększone o kolejne 16 tys. m2.Ma więc w sumie 46 tys. m2, czyli więcej niż pięć pełnowymiarowych boiskpiłkarskich! Wartość obiektu wynosi obecnie ponad 20 mln USD.

 

Rośnie bezpieczeństwo w opolskim

Od przystąpienia Polski do Unii Europejskiej liczba samochodów wwojewództwie opolskim wzrosła o 18%, jednak liczba wypadkówznacznie spadła. Prowadzone będą jednak kolejne działania, m.in. związane zmodernizacją dróg, mające zmniejszyć tę liczbę.

 

Koniec prac na odcinku DK 46

Zakończyła się przebudowa odcinka drogi krajowej nr 46 Opole –Lędziny. Prace budowlane trwały od marca do końca lipca bieżącego roku ikosztowały 4,4 mln zł. Celem przeprowadzonego remontu ma być wzrost poziomubezpieczeństwa na tej trasie.

 

290 mln zł za obwodnicę Lublińca

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o podpisaniuumowy na budowę północnego odcinka obwodnicy Lublińca. Nowa ponad 5 kmtrasa znajdzie się w ciągu drogi krajowej nr 46. Prace warte ponad 290 mln złpotrwają dwa lata.

 

Nowe rondo turbinowe w Prądach

Opolski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad oddał doużytku jedno z pierwszych w Polsce rond turbinowych. Nowe skrzyżowanieznajduje się na łącznicy węzła autostrady A4 w Prądach, gdzie krzyżujesię ona z drogą krajową nr 46.

 

Nowy most na krajowej jedynce

Na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 1 i al. Jana Pawła II (droga krajowa nr 46)w Częstochowie wybudowano nowy most. Realizacja tego zadania kosztowała ponad8 mln zł i umożliwi rozpoczęcie remontu pozostałych obiektówznajdujących się w tym miejscu.

 

Odnowy 2009 r. na Opolszczyźnie

W 2009 roku opolski oddział GDDKiA oprócz dużych inwestycji jak budowanowych dróg (np. obwodnica Kędzierzyna) realizuje także program odnowy i remontów istniejących już dróg i obiektówmostowych. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w miejscach prowadzonychprac.

 

Opolskie - sezon remontowy w pełni

Opolski Oddział GDDKiA jest w trakcie kilku długo oczekiwanych remontówdróg. Wszystkie te inwestycje odbywają się „pod ruchem” wzwiązku z czym kierowcy napotkają na utrudnienia.

 

Zamknięta DK 46 od Ozimka do Grodźca

W związku z przebudową drogi krajowej nr 46 pomiędzy Ozimkiem a Grodźcem od18 września rano odcinek ten zostanie zamknięty i wprowadzony będzie objazd.Ruch pokierowany zostanie drogą wojewódzką nr 463 na odcinku Ozimek– Zawadzkie i dalej drogą wojewódzką nr 901 na odcinku Zawadzkie– Dobrodzień - informuje opolski oddział GDDKiA. Przebudowa około2,5-kilometrowego odcinka DK46 pochłonie 9,25 mln zł.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017