Wyszukiwałeś:

47

. Znaleziono 669 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 47

Spróbuj też wyszukać: 711 28

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 669 wszystkich):

Kolejny etap "Zakopianki"

13 kwietnia 2005 r. w Krakowie podpisana została umowa na wykonaniedokumentacji projektowej dla kolejnej inwestycji na "Zakopiance".Inwestycja dotyczy budowy odcinka Poronin - Zakopane wraz z obejściemZakopanego, łącznie 7,1 km.

 

Ponad 45 km A2 w 15 miesięcy!

Do końca listopada bieżącego roku dwa konsorcja wykonawcze muszą wybudować45,6 km autostrady A2 na odcinku Konin-Dąbie. Prace ziemne są zaawansowane,trwają także roboty na wszystkich obiektach mostowych.

 

Utrudnienia przed Nowym Targiem

22 września (czwartek), w godzinach porannych rozpocznie się remont2-kilometrowego odcinka drogi krajowej nr 47 na dojeździe do obwodnicy NowegoTargu od strony Krakowa. Prace zakończą się 31 października bieżącegoroku.

 

Mniej wymagająca Zakopianka

Zapadła decyzja o zmianie kategorii drogi krajowej nr 47 na odcinku NowyTarg-Zakopane. Zmodernizowana "Zakopianka"będzie miała parametrydrogi głównej (G), a nie głównej przyspieszonej (GP), jak wcześniejzakładano.

 

Idzie zima na A2

105 km odcinek autostrady A2 między Koninem a Strykowem pod Łodzią to wciążnajdłuższy w Polsce plac budowy. Rozpoczęta we wrześniu 2004 r. inwestycjanie zakończyła się tak jak planowano w listopadzie i została wydłużona wczasie - do połowy 2006 r.

 

Mitsubishi: 16 miesiąc w górę

Przedstawiciele Mitsubishi Motors Corporation zaprezentowali wyniki produkcjiglobalnej oraz dane dotyczące sprzedaży i eksportu koncernu na rynku wJaponii. Sierpień 2006 roku okazał się 16 z rzędu miesiącem wzrostu dlajapońskiej marki.

 

Małopolskie plany przed 2012 r.

Przed Mistrzostwami Europy Euro 2012 drogowcy planują zmodernizowaćnajważniejsze małopolskie drogi. Priorytetowymi inwestycjami na najbliższecztery lata będą przede wszystkim budowy drogi ekspresowej S7 i autostradyA-4.

 

Będzie porozumienie w sprawie "Zakopianki"?

Planowana modernizacja drogi krajowej nr 47 z Poronina do Zakopanego nie możesię rozpocząć, gdyż w dalszym ciągu trwa konflikt pomiędzy GeneralnąDyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad a mieszkańcami. Jest jednak szansana porozumienie, które pozwoli kontynuować prace.

 

Małysz popiera Zakopiankę

„Tak” dla Zakopianki - w ten sposób można podsumować dużewsparcie społeczne dla projektu związanego z modernizacją kolejnego odcinkadrogi krajowej nr 47. Swoje listy z poparciem tej inicjatywy przesłali m.in.ks. kardynał Stanisław Dziwisz i Adam Małysz.

 

Wszystkich Świętych: komunikacyjny horror - kilkaset utrudnień na głównych drogach

Jak co roku w Dzień Wszystkich Świętych i Zaduszki trzeba się liczyć zogromnym natężeniem ruchu drogowego. Spora część osób, by odwiedzićcmentarze będzie musiała przyjechać z odległych stron Polski, co znajdzieodzwierciedlenie na krajowych szlakach komunikacyjnych.  A tu kumulacjaprac i zmiany organizacji ruchu mogą spowodować, że w te dni czekakierowców komunikacyjny horror. Warto zatem przed podróżąprześledzić informacje o utrudnieniach i zmianach w organizacji ruchusamochodowego i poszukać trasy alternatywnej.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017