Wyszukiwałeś:

473

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 473

Spróbuj też wyszukać: 483

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

Idzie zima na A2

105 km odcinek autostrady A2 między Koninem a Strykowem pod Łodzią to wciążnajdłuższy w Polsce plac budowy. Rozpoczęta we wrześniu 2004 r. inwestycjanie zakończyła się tak jak planowano w listopadzie i została wydłużona wczasie - do połowy 2006 r.

 

Rząd przyjął program budowy dróg

Ministerstwo Transportu poinformowało, że Rada Ministrów przyjęłaProgram Budowy Dróg Krajowych na lata 2008-2012. Rząd przeznaczył 121mld zł na budowę dróg i autostrad. Średnio jest to ponad 24 mld złrocznie.

 

Modernizacja DK nr 44

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad oddział w Krakowie,poinformowała o otwarciu ofert w przetargu na modernizację drogi krajowej nr44 na odcinku Jaśkowice - Skawina.

 

Konkurent Porsche w "śmiesznej" cenie

GT-R, kultowy model z garażu Nissana jest coraz bliżej swojego debiuturynkowego. Debiutu, który może się okazać niemałym sukcesem nie tylko zewzględu na doskonałe osiągi auta ale także cenę. Japończyk z powodzeniemna drodze rywalizować może z Porsche 911 Turbo, a jest od niego bliskotrzykrotnie tańszy!

 

F1: Ferrari dało znak

Pierwszy, pełny dzień testów nowych bolidów F1, w którychwzięła udział większa część zespołów zakończył się wczoraj natorze w Walencji. Chyba wszystko układa się po myśli szefów Ferrari.Felipe Massa i aktualny mistrz świata F1, Kimi Raikkonen byli najszybsi podczaswtorkowej sesji.

 

Fabia, Yaris, Octavia najpopularniejsze

Po dwóch miesiącach tegorocznej sprzedaży listę najpopularniejszychmodeli na polskim rynku otwierają Skoda Fabia, Toyota Yaris i Skoda Octavia -wynika z raportu firmy Samar. Największy wzrost sprzedaży od początku rokuzanotowała z kolei Toyota Auris.

 

Porsche ze szperą!

Kilka tygodni po zaprezentowaniu odświeżonego Porsche 911 w wersjach znapędem na tylną oś, przyszedł czas na odmiany z napędem na cztery koła.Główne zmiany, jakim poddano Carrerę 4 i Carrerę 4S objęły układnapędowy, skrzynię biegów oraz układ przeniesienia napędu.

 

Kolejny dobry rok dla Fiata

Miniony 2008 rok był kolejnym dobrym i rekordowym rokiem dla Fiata Auto Poland.Największy producent samochodów w Polsce wzmocnił swoją pozycję.Zakład w Tychach wyprodukował blisko pół miliona aut, prawie o 30procent więcej niż w 2007 roku.

 

PZPM: Sprzedaż aut ciężarowych nadal na minusie

We wrześniu br. sprzedano 911 aut użytkowych o dopuszczalnej masie calkowitej(dmc) powyżej 3,5 tony. To mniej o 627 (40,8%) niż rok wcześniej oraz więcejniż w sierpniu br. o 255 (38,9%), informuje Polski Związek PrzemysłuMotoryzacyjnego (PZPM). Sprzedaż samochodów ciężarowych powyżej 16twe wrześniu 2009 roku wyniosła 564 pojazdy i była mniejsza niż przed rokiemo 473 sztuki tj. o 45,6%. W porównaniu z sierpniem bieżącego rokusprzedano więcej o 192 samochody (51,6%).

 

Nowa poszerzona DW 473 w woj. łódzkim

Zakończyła się przebudowa drogi wojewódzkiej nr 473 na odcinku zSzadku do Przatowa w woj. łódzkim. Kosztem ponad 7,5 mln złzmodernizowano ponad 3 km drogi.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017