Wyszukiwałeś:

479

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 479

Spróbuj też wyszukać: 50

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Milionowy Forester

17 lutego z taśmy produkcyjnej zjechał milionowy egzemplarz modelu SubaruForester. Wynik ten został osiągnięty po dziewięciu latach i trzechmiesiącach od rozpoczęcia jego produkcji.

 

KGP: Portret nietrzeźwego kierowcy

W okresie świątecznym policjanci ujawnili po raz kolejne szokujące statystykizatrzymanych osób jeżdżących samochodem na tzw. 'podwójnym gazie'. Napodstawie zebranych danych i sporządzonych protokołów KGP stworzyłastatystyczny portret nietrzeźwego kierowcy.

 

Warszawa: zdążyć z mostem Krasińskiego

Kończy się I etap przetargu na projekt mostu Krasińskiego w Warszawie.Drogowcy chcą by prace budowlane ruszyły jak najwcześniej - na wiosnę 2008r., tak by cała inwestycja była gotowa w 2010 roku. Szacowany koszt budowycałej trasy to 479 mln zł.

 

Amerykańskie krążowniki nad Wisłą!

Proste i masywne linie nadwozia, solidnie wykończone wnętrza oraz potężnesilniki. Czy takie cechy mogą być gwarantem sukcesu? Amerykańska markaCadillac zaczyna coraz szerzej rozkładać skrzydła na naszym rynku,wprowadzając do sprzedaży trzy nowe modele: Escalade, STS oraz SRX.

 

Fiat 500 powrócił

Dwa dni trwały uroczystości w Turynie związane z premierą nowego Fiata 500.Tym samym, dokładnie po pięćdziesięciu latach włoski koncern zaprezentowałnowe wcielenie auta, które już teraz określa się mianem kultowego.

 

Najchętniej kupowane modele kiedyś i dziś

Firma Samar wpadła na dość ciekawe przeprowadzenie porównaniadotyczącego gustów polskich kierowców i zakupu przez nichsamochodów w na przestrzeni kilkunastu lat. Z opracowanego raportu wynikarównież, że najlepszym rokiem dla firm motoryzacyjnych pod względemliczby sprzedaży nowych aut osobowych był rok 1999.

 

Volkswagen Golf po raz szósty + [VIDEO]

Bez wątpienia Volkswagen Golf to kawał motoryzacyjnej historii nakółkach. Od 1974 roku, kiedy po raz pierwszy na europejskim rynkupojawił się ten kompakt, aż do teraz wyprodukowano 26 milionówegzemplarzy. Dla jednych osób był on początkiem motoryzacyjnejprzygody, inni pokonywali nim setki tysiące kilometrów. Szóstageneracja debiutuje właśnie teraz i tak jak każda poprzednia - przynosi nowezmiany.

 

46 tysięcy za Lancera z... kratką

W ofercie firmy Mitsubishi na polskim rynku pojawił się Mitsubishi LancerSportback z 4-osobową homologacją ciężarową, dzięki czemu dlawłaścicieli firm auto to będzie tańsze o 22%. Ceny netto zaczynają się od46.057 zł.

 

Skoda Karoq nagrodzona za design

Czytelnicy magazynu "Auto Motor und Sport" uznali Skodę za najlepiejzaprojektowanego, kompaktowego SUV-a na rynku. Czeski model zdobył 28,7 proc.głosów i pokonał aż siedemnastu rywali.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017